Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

„Ty dívky mohou v budoucnu změnit svět.“ Brněnský primátor Vokřál obklopen krásnou. Finalistky České Miss navštívily radnici

24.08.2017
„Ty dívky mohou v budoucnu změnit svět.“ Brněnský primátor Vokřál obklopen krásnou. Finalistky České Miss navštívily radnici

Foto: Brno.cz

Popisek: Finalistky České Miss 2017 na přijetí v Brně

Dějištěm finálového galavečera Česká Miss 2017 se stane brněnská DRFG aréna, kde bude 23. září zvolena nejkrásnější dívka Česka.

Ve středu přijal dvanáct finalistek na půdě na Nové radnice v Brně primátor města Petr Vokřál. A podle toho, co řekl, to vypadá, že ho dívky okouzlily...

Krásné a talentované

„Soutěž Česká Miss 2017 představí krásné, talentované dívky, které mohou v budoucnu změnit svět. Proto mě velmi těší, že se tato akce odehraje právě u nás v Brně,“ uvedl.

Česká Miss je národní soutěž krásy, jejíž vítězky budou reprezentovat Českou republiku na světových soutěžích Miss Universe, Miss Earth a Miss Supranational.

Splnit si svůj sen...

„V rámci uplynulých ročníků se Českou Miss chtěly stát tisíce dívek, které si účastí v soutěži a ziskem titulu chtěly splnit svůj sen. Českou Miss se chtějí stát ambiciózní dívky, které doposud vynikaly ve svých aktivitách i studiu a od titulu očekávají prostor pro osobní růst a lepší uplatnění,“ říkají pořadatelé.

Důkazem toho je podle nich samotný fakt, že mnoho finalistek a vítězek je úspěšných i mimo přehlídková mola a právě soutěž Česká Miss a získané zkušenosti jim umožnily být nejen úspěšné, ale stát se osobnostmi. Navíc mnoho z nich rozšířilo své aktivity i o různé charitativní a dobročinné projekty. Soutěž Česká Miss tak otvírá dívkám dveře k světu, kde si mohou splnit své sny," uzavřeli pořadatelé soutěže na svém webu. 

Moravačky budou na domácí půdě

Finálový galavečer v Brně vítají samozřejmě také moravské finalistky, jejichž blízcí to mají do Brna blíž než do Prahy a těší se tak na větší podporu rodiny a známých. „Zpráva o tom, že finále bude v Brně, potěšila nejen mě, ale i mé blízké. Pocházím z vesničky u Uherského Hradiště a cesta do Prahy mi zabere vždy nejméně pět hodin. Cesta do Brna nádherné dvě hodiny, takže koho by to nepotěšilo!  Jsem ráda, že mě přijede na finálový večer povzbudit spousta známých, pro které je takový výlet přijatelnější jak po finanční, tak časové stránce. A mě prostě těší, že my Moravačky budeme na "domácí půdě" a třeba nám přinese štěstí,“ vyjádřila se finalistka Vendula Soukeníková. 

Brno přináší štěstí

Ještě víc jako doma se bude na finálovém galavečeru cítit Silvie Hirtová, která se v Brně narodila. Když jsme se dozvěděly, že se finále bude konat v Brně, udělalo mi to velkou radost. Toto město je již několik let součástí mého života a jsem vděčná, že i tak velký a nezapomenutelný zážitek se bude konat na území, které můžu považovat za mé domácí prostředí. Brno mám jednoduše ráda a cokoliv jsem zde zažila, mi přineslo štěstí. Doufám, že tomu bude podobně i v osudný finálový večer,“ prozradila Hirtová, jež  Brně studuje. Na moravskou podporu se těší i Monika Vrágová z Břeclavi, Michaela Habáňová či Tereza Vlčková, obě ze Zlína.

Do Brna se celá sestava finalistek vrátí druhý víkend v září, kdy navštíví brněnský Automotodrom v rámci Masaryk racing days a aktivně se do programu závodu zapojí. Následně se dívky do Brna přesunou týden před finálovým galavečerem, aby se intenzivně věnovaly přípravám na velkou show. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .

Vložil: Lenka Sloupová