Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

První ráno jste u moře, druhé už opálení zpátky doma. RegioJet nabídne last minute víkendovou zpáteční jízdenku do Chorvatska za 990 korun

04.07.2017
První ráno jste u moře, druhé už opálení zpátky doma. RegioJet nabídne last minute víkendovou zpáteční jízdenku do Chorvatska za 990 korun

Autor: RegioJet

Popisek: Autobus RegioJet, Irizar i8

Nová autobusová linka RegioJet z Prahy, Brna a Bratislavy do chorvatského Splitu se setkala s nebývalým zájmem ze strany zákazníků. Společnost tak na všechny spoje nasadila druhý posilový autobus. Zájemci teď mají možnost zajet se vykoupat takzvaně na otočku do Chorvatska.

„Zároveň předpokládáme, že těsně před pátečním odjezdem našeho spoje do Chorvatska a v sobotu večer v opačném směru bude vždy zbývat ještě několik volných míst v našich autobusech, která od tohoto týdne chceme nabídnout jako speciální last minute nabídku na víkendové koupání v moři“, říká Marcela Hamříková, obchodní ředitelka autobusové dopravy RegioJet.

Během víkendu na skok k moři

RegioJet spouští speciální nabídku last minute víkendových zpátečních jízdenek z Prahy, Brna a Bratislavy do Chorvatska  za jednotnou cenu 990 korun, tedy za 39 eur. Cestující se za tuto cenu mohou v pátek v podvečer vydat na cestu autobusem  s obrazovkami v sedačkách a dalšími službami do Chorvatska. Ráno v sobotu mezi 9.00 a 10.00 hodinou budou u Jadranu, kde mohou strávit celý den, ať už koupáním v moři, odpočinkem na pláži nebo výletem po okolí. Večer se pak po 20.00 hodině vydají opět autobusem na cestu zpět s tím, že do Bratislavy, Brna a Prahy dorazí v průběhu neděle.

Nabídka je ideální pro ty, kdo se za atraktivní cenu chtějí zajet během víkendu na skok vykoupat v moři a užít si sobotu na slunečném jadranském pobřeží, aniž by museli řídit a vydávat další peníze za ubytování.

Prodej akčních last minute jízdenek do Chorvatska se spouští vždy ve čtvrtek, a to na následující víkend - v případě dostupnosti míst v autobusech. Prodej probíhá prostřednictvím internetu. Jízdenka je v rámci daného víkendu vždy zpáteční, což znamená odjezd v pátek a návrat ze soboty na neděli. V Chorvatsku tak cestující mají celou volnou sobotu a nemusí si zajišťovat ubytování – noc stráví na palubě autobusu. Jízdenku nelze měnit nebo stornovat. První termín spuštění prodeje bude ve čtvrtek 6. července a jízdenky se budou prodávat do vyčerpání volné kapacity spojů.

Zájem o autobusovou dopravu roste

„Jsme velmi potěšeni zájmem cestujících o naši novou linku do Chorvatska, a proto jsme operativně reagovali nasazením dalších kapacit. Ukazuje se, že rozšíření naší sítě směrem na jih a jihovýchod Evropy bylo dobré rozhodnutí,“ říká Marcela Hamříková, obchodní ředitelka autobusové dopravy RegioJet.

„Velký zájem o autobusové spoje přisuzujeme i tomu, že Češi i v případě Chorvatska stále více volí dovolenou s kompletním odpočinkem během celé doby pobytu – tedy bez nutnosti řídit a strávit mnoho hodin řízením na úmorné cestě tam a zpět. Namísto toho si raději vyberou pohodlí moderního autobusu s veškerým servisem. Dovolená v Chorvatsku se také stále více stává trendy pro mladší zákazníky, kteří na rozdíl od rodin s dětmi necestují vlastním automobilem a dávají přednost zajištěné dopravě,“ doplňuje Eva Sedlmajerová, ředitelka Dovolena.cz od Student Agency.

Žluté autobusy jezdí na lince do Splitu od pátku 26. května do 1. října 2017 a jedenkrát týdně spojují Českou republiku a Slovensko s chorvatským pobřežím. Jízdní řád je nastaven tak, aby co nejlépe odpovídal potřebám českých a slovenských dovolenkářů a cestovních kanceláří organizujících pobyty těchto klientů na chorvatském pobřeží. Z Prahy, Brna a Bratislavy autobusy RegioJet odjíždějí do Chorvatska v pátek v odpoledních, respektive podvečerních hodinách a do Splitu přijíždějí druhý den ráno v sobotu. Zpět pak ze Splitu jede autobus RegioJet v sobotu ve 20:30 a navrací se do Bratislavy, Brna a Prahy následující den v neděli. Jízdní řád tak odpovídá termínům, kdy se v Chorvatsku v sobotu mění dovolenkové turnusy a díky odjezdu až ve večerních hodinách dává možnost strávit ještě celý tento den dovolenkovým pobytem. Kromě Splitu zastavují na chorvatském pobřeží autobusy RegioJet také v Zadaru, Sukošanu, Biogradu, Pakoštane, Vodicích, Šibeniku, Primoštenu, Trogiru a v zastávce Kaštela.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .

 

Vložil: Lenka Sloupová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace