Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Festivalové Vary 2018

Festivalové Vary 2018

Jako každý rok sledujeme dění na festivalu jako ostříž

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Dovolená

Dovolená

Série článků s informacemi, které je dobré vědět

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Namísto svých snů usilovně plní přání druhých, dětí, manžela. Kam se poděla Liduška z Četnických humoresek Alena Antalová?

24.10.2015
Namísto svých snů usilovně plní přání druhých, dětí, manžela. Kam se poděla Liduška z Četnických humoresek Alena Antalová?

Autor: archiv MdB

Popisek: Z obrazovky Alena Antalová sice prozatím zmizela, v brněnském divadle ale patří k nejoblíbenějším hvězdám

Svatbou s podnikatelem Josefem Juráčkem si splnila sen o velké rodině, práce před kamerou ale musela ustoupit do pozadí. Přesto čtyřnásobná matka dál hraje v brněnském divadle, kam si prý chodí odpočinout.

Není Češka ani Slovenka, i když si ji přivlastňují oba národy. Navíc jakoby se snad rozhodla pro kompromis, žije na Moravě. Spíš než ona o tom ale rozhodl osud. Konzervatoř vystudovala v Bratislavě, muzikálové herectví na Janáčkově akademii múzických umění v moravské metropoli, kde také nastálo zakotvila. Je členkou souboru Městského divadla Brno a o její popularitě svědčí i fakt, že byla třikrát zvolena nejpopulárnější herečkou MdB v divácké anketě Křídla. Na obrazovce zazářila jako paní Ludmila v seriálu brněnského studia České televize Četnické humoresky či jako Anna Krausová v ‘novácké‘ Pojišťovně štěstí. A pak jako by se po ní slehla zem.

Alena Antalová jako Ludmila Horká v populárním seriálu České televize Četnické humoresky

Alena Antalová jako Ludmila Horká v populárním seriálu České televize Četnické humoresky

S úkoly svých dětí si neporadí

Tři holčičky a kluk ve věku devět, sedm, šest a jeden rok. To je sestava potomků, které jí zabírají veškerý čas. Nejkritičtějším měsícem v roce je prý pro ni vždycky září, a tak je ráda, že už se domácí peklo přehouplo v kalendáři v pouhé předpeklí. „Už i Janík je školák, a tak jsem celý předchozí měsíc nevěděla, kde mi hlava stojí. Vybavit všechny výtvarné kufříky, obalit všechny sešity, když má každý jiný rozměr. Není to jednoduché, musím říct, že září bylo opravdu výživné,“ prozradila Alena Antalová v rozhovoru pro sever Korzár.sk.

Z jejich čtyř dětí už chodí do školy tři a jejich domácí úkoly prý dávají známé herečce a muzikálové zpěvačce pořádně zabrat. „Děvčata chodí do třetí a čtvrté třídy a obávám se, že s matematikou a fyzikou končím právě nyní. Vyšší ročník už asi nezvládnu. Studovala jsem konzervatoř, takže jsem tyto předměty měla naposledy v osmé třídě na základní škole. Mám dost velké nedostatky,“ posteskla si. Navíc jako rodilá Slovenka nedokáže dětem poradit ani s češtinou, takže se v tomto směru plně spoléhá na jejich otce Josefa. „On je šikovný, určitě to zvládne,“ dodala.

Svatba s Josefem Juráčkem, podnikatelem ve stavebnictví

Svatba s Josefem Juráčkem, podnikatelem ve stavebnictví

Odpočívá v práci

Odpočinout si od povinností, na to nezbývá čtyřnásobné matce vůbec čas, a tak se musí spokojit alespoň s málem. Za čas odpočinku prý považuje zkoušky v divadle. „Dokonce jsem měla výčitky, že jsem v Praze v hotelu a spím nebo jen tak nakupuji,“ prozradila. Z jejích starších dcer Aleny a Eleny už budou brzy velké slečny, které si budou možná užívat ‘odpočinku‘ podobně jako jejich matka. Obě totiž vede k lásce k divadlu a umění vůbec. „Obě chodí na balet, ale mně je jedno, co budou dělat. Hlavně bych si přála, aby všechny moje děti byly šťastné a dařilo se jim v tom, co je baví,“ přiznala Alena.

Když se zamýšlí nad budoucností, neuvažuje pouze o budoucím povolání svých potomků, ale i o jejich životních partnerech. Z malého Janka se již odmalička snaží vychovávat opravdového gentlemana. „Janíček je dost chlapský, potřebuje zjemnit. Rozmazlujeme ho, jak se jenom dá. Mužská energie je jiná, ale musí z něj vyrůst gentleman,“ trvá na svém herečka.  Pro své dcery by si zase chtěla vysnít ideální muže. „Doufám, že se jednou dobře vdají a budou mít takové štěstí jako já,“ dodala.

Vysněná role každé herečky – Alena v muzikálu Hello, Dolly!!!

Vysněná role každé herečky – Alena v muzikálu Hello, Dolly!!!

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace