Bubák EU! Angela varuje, ale Češi se krčí v koutě. Politik zuří
19.02.2014
Foto: Profimedia.cz
Popisek: Německá vlajka
Švýcaři, Holanďané, Francouzi, Němci a další sousedi řeší problém s nepřizpůsobivými imigranty. A Česko? Národe, máš si k čemu gratulovat? Země kolem nás už nečinně nepřihlížejí přistěhovalcům a sílícím tlakům islamizace Evropy. To je dobrá zpráva. My, Češi, bychom se k nim měli přidat co nejdřív, než k nám všichni ti potížisti nalezou od sousedů. Realita je ale jiná. Krčíme se v koutě, kdy na nás EU zase udělá: „Bu, bu, bu!“ Právě nad takovým chováním zuří Otto Chaloupka z uskupení Republika.
EU nás považuje za nejxenofobnější zemi v Evropě. To je ale naprostý nesmysl. Ty problémy s přistěhovalci mají i sousední země. Ale nikdo na ně neukazuje prstem. Jakto?! Já si myslím, že to je z toho důvodu, že na nás speciálně Francie ukazuje proto, aby skryla vlastní problémy a mohla si tyto problémy řešit ve stínu těch našich „gigantických“ problémů.
Protiislamizační strana má v Holandsku výsadní postavení. Je největší stranou
Po vzoru Velké Británie či Austrálie můžeme zavést vůči cizincům z rizikových zemí kauci. Ta by našemu státu propadla, pokud by cizinec zůstal v zemi déle, než povoluje udělené vízum. A když Kanada neměla problém na Česko uvalit vízovou povinnost, tak proč my neuvalíme vízovou povinnost na všechny země, které nás přistěhovalci zásobují nejvíce? Národe, kdy začneš přemýšlet sebevědomě?
Protiislamizační strana má v Holandsku výsadní postavení. Je největší stranou. Švýcaři si zase před týdnem v obecném referendu odsouhlasili imigrační kvóty pro přistěhovalce. Němci si taky hájí svůj stát. Bavorský premiér Seehofer varuje před emigrací ze zemí chudoby a žádá přísnější pravidla. Na své straně má velkou část populace. Podporu má i v kancléřce Angele Merkelové. Ta pokusy o německý multikulturalismus kritizuje. Němci na něj doplácejí přílivem Turků.
Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh
Vložil: Redaktor KL