Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Adresář Ondřeje Suchého

Adresář Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Jihomoravský kraj podpoří hospodářské komory

11.02.2014
Jihomoravský kraj podpoří hospodářské komory

Foto: profimedia.cz

Popisek: Peníze, ilustrační foto

Rada Jihomoravského kraje na svém jednání 6.února 2014 doporučila krajskému zastupitelstvu schválit poskytnutí dotace z rozpočtu kraje Krajské hospodářské komoře jižní Moravy ve výši 3 miliony korun.

Dotace půjdou na projekt „Podpora rozvoje vzdělávání a informovanost malého a středního podnikání“ a také doporučila poskytnutí dotace z rozpočtu kraje Regionální agrární komoře Jihomoravského kraje ve výši 1 milionu korun na realizaci akce „Podpora zemědělství v JMK“.

„V případě dotace Krajské hospodářské komory půjde o podporu začínajícím podnikatelům, informační a organizační aktivity Informačních míst pro podnikatele, krajské konference v regionech, vzdělávání, regionální podnikatelská setkání a partnerství v projektech. Pokud se jedná o podporu zemědělství, Regionální agrární komora dotaci využije na aktivity v rámci potravinářského veletrhu Salima 2014, organizaci soutěže Zlatá Chuť jižní Moravy 2014, realizaci Jihomoravských dožínek 2014 a seminářů pro zemědělce. Dále půjde o provoz Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova Jihomoravského kraje, které poskytuje informační servis pro zemědělce v Jihomoravském kraji a prezentaci na výstavě Země živitelka 2014,“ uvedl po jednání rady hejtman Michal Hašek (ČSSD).

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh

 

Vložil: Redaktor KL