Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Víme, jak vznikla „ozubená pleš“ Sobotka: Rovnátka! A Stropnický zase mění háro… Politici pod vlivem imagemakerů

20.01.2014
Víme, jak vznikla „ozubená pleš“ Sobotka: Rovnátka!  A Stropnický zase mění háro… Politici pod vlivem imagemakerů

Autor: ČSSD

Popisek: Bohuslav Sobotka

Martin Stropnický, který byl v minulosti ministrem kultury i velvyslancem v Itálii a ve Vatikánu, na to jde jednoduše. Když je v politice, volí decentní sestřih vlasů, když se vrací k divadlu, je za rebela s hárem někdy až po ramena… Není ale jediný, kdo se v politice významně změnil. Co na to říká profesionální vizážista?

Stropnický to tak dělal v minulosti, nejinak je tomu i teď. Na premiéře Cyrana v roce 2011 vystupoval v jeho roli vlasáč, na víkendové derniéře už vypadal úhledně. Není však jediným politikem, který když jde do vrcholné státní správy, mění image. Někdo se ostříhal, někdo zhubnul, jiný shodil rovnátka.

Političtí chameleoni

Stropnický změnil účes, co museli obětovat ostatní veřejní činitelé, kteří v nové vládě vyšplhají na své kariérní maximum? Jeden musel zhubnout, další změnit šatník. Kandiát na premiérské křeslo dokonce musel vytrpět rovnátka, aby jeho úsměv byl opravdu krásný a mohl důstojně reprezentovat Českou republiku. Jejich proměny pro vás okomentoval vizážista Petr Lukeš.

Andrej Babiš (59, ANO) měl oblíbený kousek své garderoby, a tím byl jeho svetr. „Je dobře, že se zbavil toho svetru. Teď se musí zbavit vousů," řekl Lukeš s narážkou na novou image budoucího šéfa financí.

Bohuslav Sobotka (42, ČSSD) asi prodělal nejbolestivější proceduru. Nechal si totiž v dospělém věku nasadit rovnátka a srovnat si chrup. Je známo, že zuby se v takovém věku již rovnají špatně a dlouho, a tak budoucí premiér musel hodně vytrpět. „Rovnátky spravený úsměv vypadá přímo premiérsky!"

Milan Chovanec (43, ČSSD) si kvůli vidině místa ve vládě musel sáhnout hodně na dno. Změnil jídelníček a razantně zhubnul. „Klobouk dolů s úbytkem váhy, teď jen lepší šatník."

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Anička Vančová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace