Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Anna Polívková dostává tvrdé kapky: Kolik máš prachů, zaplatíš to za svýho fotra?

30.12.2013
Anna Polívková dostává tvrdé kapky: Kolik máš prachů, zaplatíš to za svýho fotra?

Foto: ČT

Popisek: Anna Polívková v StarDance

VIDEO Herečka Anna Polívková se svým partnerem Michalem Kurtišem ovládla taneční parket finálového večera soutěže StarDance… když hvězdy tančí. Boj o titul královny a krále parketu byl vyrovnaný až do samého konce, o vítězi rozhodly teprve hlasy diváků. Janu Onderovi, jenž tančil s bývalou Miss World Taťánou Kuchařovou, tak jen o vlásek uniklo třetí vítězství v soutěži.

A právě SMS hlasování se stalo kamenem úrazu a terčem posměchu, který v těchto dnech míří na dceru Bolka Polívky Annu. Paradoxně ne tolik z České, jako ze Slovenské republiky. Například jeden z největší serverů našich východních sousedů, Pravda.sk, obšírně a pozitivně informuje o Polívkové prvenství.

Diváci mají jiný názor. „Tak doufám, že teď něco zaplatí za fotra, když vydělala. To se o něm říct nedá," uvedl jeden z nich. „Veľmi rád by som chcel vedieť koľko SMS správ poslal rod Polívkovci. Celá súťaž je už na smiech, vyhráva ten pár, ktoý má viac peňazí, resp. prívržencov jedného klanu. Odborná porota je tu len na parádu," doplnil další.

Na českých bulvárních serverech je situace docela odlišná. Od Blesku po Super je Anna Polívková víceméně chválená. „Anna Polívková je mi sympatická od začátku soutěže. Už ve filmu Účastníci zájezdu ukázala svojí skromnost a pokoru, která jí je vlastní. A nebude to tím, že je celá po tátovi. Pokud vím, tak ve Francii studovala pohybová tanec, ten v soutěži zúročila. Není klasická kráska, ale je milá, inteligentní a to se cení," napsala kupříkladu Eilinn na stránkách deníku Blesk. „Anička mi je po všech stránkách sympatická," doplnila jiná pisatelka.

I negativní názory se ale najdou. A málo jich rozhodně není. „Nebýt otce, tak to nikdy nemohla vyhrát," míní čtenář Alex, návštěvník stránek Osobností.cz. „Ten nos má strašný a postavu taky, nechápu, že to vyhrála," dodává jiný.

KrajskéListy.cz se podívaly taktéž na Polívkové Facebook. Na něm má sice jen osm stovek příznivců, ohlasy jsou ale veskrze pozitivní, ačkoli vyznívají do prázdna. „Milá paní Anno! Chceme Vám tímto pogratulovat k vašemu vítězství v soutěži StarDance. Obdivujeme Vás s manželkou pro Vaši skromnost a píli Manželé Miloslav a Jaroslava Krajíčkovi," zní jeden z komentářů. Desítky dalších jsou jim podobné. Čtyřiatřicetiletá Anna Polívková veřejně nereagovala ani na jeden z pochvalných vzkazů.

Po vítězství v taneční soutěži StarDance přitom hovořila velmi. „Hlavně bych chtěla předat tohle vítězství tady Michalu Kurtišovi, který pro mě vymyslel tak krásné choreografie a moc mu děkuju, že se nechal mnou inspirovat v tomto směru,“ řekla těsně po vyhlášení Anna Polívková. 

Dodejme, že během finálového večera předvedla čtveřice soutěžících své dva nejlepší tance a jeden nový freestyle. Polívková s Kurtišem zatančili waltz a jive a před vyhlášením výsledků ještě tango. Kuchařová s Onderem tančili tango, rumbu a slowfox. Kromě finalistů se na parket naposledy dostalo také všech šest vypadlých párů. V průběhu sedmi večerů dokázali soutěžící ovládnout hned několik tanců. Byly jimi rumba, quickstep, waltz, cha-cha, tango, jive, slowfoxtrot, paso doble, samba, salsa a valčík. Kromě finálové čtveřice si ne všichni samozřejmě stihli vyzkoušet všechno.

Wikipedia: Anna Polívková je česká herečka, dcera herce Bolka Polívky a herečky Evelyny Steimarové – po mamince další pokračovatelka slavného hereckého rodu Steimarů. V roce 1999, po studiu na konzervatoři, nejprve studovala nonverbální divadlo na HAMU, posléze odešla studovat na Mezinárodní školu pohybového divadla Jacquese Lecoqa do Paříže. V roce 2013 uspěla v taneční soutěži České televize nazvané StarDance …když hvězdy tančí, když soutěž ve dvojici s Michalem Kurtišem vyhrála.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ');! Těšíme se na ně.

 

Vložil: Zdeněk Svoboda