Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Anna Polívková dostává tvrdé kapky: Kolik máš prachů, zaplatíš to za svýho fotra?

30.12.2013
Anna Polívková dostává tvrdé kapky: Kolik máš prachů, zaplatíš to za svýho fotra?

Foto: ČT

Popisek: Anna Polívková v StarDance

VIDEO Herečka Anna Polívková se svým partnerem Michalem Kurtišem ovládla taneční parket finálového večera soutěže StarDance… když hvězdy tančí. Boj o titul královny a krále parketu byl vyrovnaný až do samého konce, o vítězi rozhodly teprve hlasy diváků. Janu Onderovi, jenž tančil s bývalou Miss World Taťánou Kuchařovou, tak jen o vlásek uniklo třetí vítězství v soutěži.

A právě SMS hlasování se stalo kamenem úrazu a terčem posměchu, který v těchto dnech míří na dceru Bolka Polívky Annu. Paradoxně ne tolik z České, jako ze Slovenské republiky. Například jeden z největší serverů našich východních sousedů, Pravda.sk, obšírně a pozitivně informuje o Polívkové prvenství.

Diváci mají jiný názor. „Tak doufám, že teď něco zaplatí za fotra, když vydělala. To se o něm říct nedá," uvedl jeden z nich. „Veľmi rád by som chcel vedieť koľko SMS správ poslal rod Polívkovci. Celá súťaž je už na smiech, vyhráva ten pár, ktoý má viac peňazí, resp. prívržencov jedného klanu. Odborná porota je tu len na parádu," doplnil další.

Na českých bulvárních serverech je situace docela odlišná. Od Blesku po Super je Anna Polívková víceméně chválená. „Anna Polívková je mi sympatická od začátku soutěže. Už ve filmu Účastníci zájezdu ukázala svojí skromnost a pokoru, která jí je vlastní. A nebude to tím, že je celá po tátovi. Pokud vím, tak ve Francii studovala pohybová tanec, ten v soutěži zúročila. Není klasická kráska, ale je milá, inteligentní a to se cení," napsala kupříkladu Eilinn na stránkách deníku Blesk. „Anička mi je po všech stránkách sympatická," doplnila jiná pisatelka.

I negativní názory se ale najdou. A málo jich rozhodně není. „Nebýt otce, tak to nikdy nemohla vyhrát," míní čtenář Alex, návštěvník stránek Osobností.cz. „Ten nos má strašný a postavu taky, nechápu, že to vyhrála," dodává jiný.

KrajskéListy.cz se podívaly taktéž na Polívkové Facebook. Na něm má sice jen osm stovek příznivců, ohlasy jsou ale veskrze pozitivní, ačkoli vyznívají do prázdna. „Milá paní Anno! Chceme Vám tímto pogratulovat k vašemu vítězství v soutěži StarDance. Obdivujeme Vás s manželkou pro Vaši skromnost a píli Manželé Miloslav a Jaroslava Krajíčkovi," zní jeden z komentářů. Desítky dalších jsou jim podobné. Čtyřiatřicetiletá Anna Polívková veřejně nereagovala ani na jeden z pochvalných vzkazů.

Po vítězství v taneční soutěži StarDance přitom hovořila velmi. „Hlavně bych chtěla předat tohle vítězství tady Michalu Kurtišovi, který pro mě vymyslel tak krásné choreografie a moc mu děkuju, že se nechal mnou inspirovat v tomto směru,“ řekla těsně po vyhlášení Anna Polívková. 

Dodejme, že během finálového večera předvedla čtveřice soutěžících své dva nejlepší tance a jeden nový freestyle. Polívková s Kurtišem zatančili waltz a jive a před vyhlášením výsledků ještě tango. Kuchařová s Onderem tančili tango, rumbu a slowfox. Kromě finalistů se na parket naposledy dostalo také všech šest vypadlých párů. V průběhu sedmi večerů dokázali soutěžící ovládnout hned několik tanců. Byly jimi rumba, quickstep, waltz, cha-cha, tango, jive, slowfoxtrot, paso doble, samba, salsa a valčík. Kromě finálové čtveřice si ne všichni samozřejmě stihli vyzkoušet všechno.

Wikipedia: Anna Polívková je česká herečka, dcera herce Bolka Polívky a herečky Evelyny Steimarové – po mamince další pokračovatelka slavného hereckého rodu Steimarů. V roce 1999, po studiu na konzervatoři, nejprve studovala nonverbální divadlo na HAMU, posléze odešla studovat na Mezinárodní školu pohybového divadla Jacquese Lecoqa do Paříže. V roce 2013 uspěla v taneční soutěži České televize nazvané StarDance …když hvězdy tančí, když soutěž ve dvojici s Michalem Kurtišem vyhrála.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ');! Těšíme se na ně.

 

Vložil: Zdeněk Svoboda

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace