Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Playmate, silikonová modelka, manikérka, celebrita. A její divoké vztahy s hokejkami a čutálisty, to je na telenovelu. VIP skandály a aférky

13.08.2019
Playmate, silikonová modelka, manikérka, celebrita. A její divoké vztahy s hokejkami a čutálisty, to je na telenovelu. VIP skandály a aférky

Foto: Facebook

Popisek: Vlaďka Erbová žije v Brně a pracuje tu jako manikérka. Chystá se ale zpět do rodného Mostu...

Známá kontroverzní ´celebrita´ Vlaďka Erbová se opět objevila v bulváru a opět to není nic lichotivého. Tentokrát se do ní pustil otec jejího první dítěte, hokejista Zdeněk Bahenský: „Je to chorobná paní,“ měl prohlásit. Jak se vlastně vyvíjely vztahy této krásky, které ke kariéře značně dopomohly silikonové implantáty?

Vlaďka Erbová pochází z Mostu, kam by se měla zanedlouho opět přestěhovat. V roce 2003 se stala playmate Playboye, což jí v kariéře výrazně pomohlo: „Po Playboyi to už šlo snadno!“ přiznala. Výrazně jí také pomohlo, že byla dobře zapamatovatelný typ, modelek s krátkými vlasy moc nebylo. Za její sestřih může fotograf: „Můj fotograf Petr Berounský vzal strojek a udělal z tuctové holky jinou,“ vzpomínala Vlaďka na osudový moment. Vlasy si sice nechala narůst a prodloužit, takže se poprvé vdávala s dlouhými, ale brzo je opět shodila, přece jenom to byl ´trade mark´ - její poznávací znamení.

 

Na aktuálním snímku, který sdílela na FB, je vidět, že silikony stále drží. Dobrá práce!

Zdeněk byl moc mladej

Prvním manželem se stal o několik let mladší hokejista Zdeněk Bahenský, vdávala se v roce 2007: „Občas je to náročné, ale dá se to, manžel má režim, kterému se přizpůsobuje celá rodina,“ popsala tenkrát jejich vztah. Zakrátko se narodila dcera Viktorka, její rodiče se ale bohužel za pár let rozvedli, hovořilo se o tom, že měl mladý hokejista na Vlaďku žárlit, nebo že za vším byly hokejistovy nevěry, které už Vlaďka nechtěla přehlížet – vyberte si. „Zdeněk byl prostě na všechno, co přišlo, ještě hrozně mladej,“ připustila později. Klid neměli ani po rozvodu, Zdeněk měl mít problémy s placením na dítě, navíc prý s dcerou příliš nebyl. A před jistou dobou bývalý bulvární novinář Pavel Novotný dokonce prásknul, že jeho další partnerka, modelka Taťána Makarenko měla soudem stanoveno, že se nesměla schůzek otce s dítětem účastnit.

 

19. března letošního roku Vlaďka napsala na svůj FB (vynechali jsme emotikony, jichž bylo kolem desítky): „Holky. Je Vás pár, co mi píšete, jak bych měla přestat s plastikami. „Děkuji za radu”. ... jak jsem dřív vypadala lépe, jak to přeháním... takže opět a znova... Prsa, to není asi ani potřeba rozepisovat, víme. Obličej: pouze pár jednotek botoxu v oblasti čela! Žádný nos, žádná pusa, žádné tváře, nic, nic! Velmi nerada pojmenuji skutečnost. Řadu let jsem se pohybovala ve váze 45-48kg, dva roky jsem váhou jinde a to jsou moje tváře. Jelikož jsem člověk, který má příznivý vztah k plastické chirurgii, ať jsou to zákroky či neinvazivní zákroky, tak bych neměla důvod lhát. Není mi 20, ani 30 a prostě jen stárnu, fuuuj a je to venku.“

Renata Řepková je nachytala v herně

Celkem brzo poté se událo osudové focení s fotbalistou Tomášem Řepkou, se kterým si padli do oka a vzápětí do náruče. Oba byli ještě ve stavu manželském, byť Vlaďka už s manželem nežila. To Renata Řepková asi musela dost zírat, když v Blesku vyšly fotky, jak fotbalista Vlaďku líbá a také jak spolu strávili noc v hotelu hned vedle Sparty, kde Tomáš Řepka kopal. S Vlaďkou se scházel i v hernách, kam jednoho dne vtrhla jeho manželka Renáta a hrdličky zde načapala. Bohužel všemu přihlížel i syn Tomáše Řepky. Tomáš od rodiny odešel k Vlaďce, což jeho děti nemohly absolutně vydýchat a od otce se odvrátily. „Nenávidím tátu a tu jeho cikánskou nádheru,“ napsala dokonce jeho dcera Veronika.

 

Facebook Vlaďce slouží převážně k propagaci různých výrobků

S Tomášem Řepkou to ale už šlo z kopce, odešel ze Sparty, chvíli hrál za Budějovice, ale ani zde se mu nedařilo a problémů přibývalo. Tomáš je bohužel neřešil a bývalý milionář se ocitl zcela na mizině. Jednoho dne ho v jeho černošické vile (pak se ukázalo, že Řepkovi nepatřila) navštívil exekutor, který chtěl zabavit jeho mercedes. Vlaďka situaci nezvládla a exekutora autem přejela, zpětně tvrdila, že nešťastnou náhodou a že rozhodně nešlo o úmysl, před kamerami se hroutila… Pro ni naštěstí vyvázla bez trestu, ačkoliv na ni exekutorská komora podala trestní oznámení.

 

S Gulašim strávili ještě společné happy Vánoce 2018

Opět hokejista

Vztah s Tomášem Řepkou se za pár let rozpadl, syn Marcus se bohužel ocitl bez táty. S brněnským hokejistou Michalem Gulašim se seznámila v roce 2015, hokejista je o pět let mladší než Vlaďka. Vlaďka se za ním přestěhovala i s dětmi do Brna, kde se věnovala své původní profesi manikérky. Vypadalo to, že jsou tihle dva šťastni, Gulaši při Vlaďce věrně stál, když na ni začal útočit Tomáš Řepka a jeho partnerka, bývalá moderátorka Kateřina Kristelová. I tento vztah je ale nyní minulostí, Gulaši měl Vlaďce zahýbat s její kamarádkou, ačkoliv chtěla přimhouřit oko a vše ustát, nakonec se nepodařilo. V současné době by se měla stěhovat domů do Mostu, o novém muži se dosud nic neví. Jak ale známe Vlaďku, tohle konec její ´neverending story´ se zajištěnými muži z fotbalových trávníků či ledových ploch stadiónů nejspíš nebude…

 

S Markusem a Viktorkou

 

„Ptáte se mě na význam mého napsaného do kůže. Tak tedy pro mě je to: první vyjádření citů ke mně od muže, který mi stojí po boku. Oslovení milované osoby. Oslovení milovanou osobou. Začátek nové etapy života. Sebeúcta. Sebeláska. Sebereflexe. Sebepoznání. Vědomí, že láska váží na misce pomyslných vah pořád nejvíc. Ať už je to ta partnerská, přátelská, mateřská nebo ta sebe... Bolest, zklamání i životní kopance, díky kterým mám teď sílu. A vůli. Každodenní připomenutí, že se vždycky umím zvednout a jít. To je moje ...ily.“ Takže záhada na závěr. Buď má Vlaďka nového frajera, kterého bulvár ještě nevyčenichal, anebo… podepsala propagaci kafe za bambilion. 

Osmička Tváře je komplet

Televizní soutěž Tvoje tvář má známý hlas odhalila další soutěžící, bude to například herec Roman Zach, kterého jsme už mohli vidět ve StarDance, nyní se ukáže nejenom jako tanečník, ale také jako zpěvák. A mrakodrap. Neb když Ondřej Sokol představoval nové soutěžící a ti se postavili na pódium, Zach byl na kraji a čněl. Jeho výška je fakt impozantní… Pro někoho může být také překvapivé jméno Kateřiny Brožové, nebo slovenského playboye Jána Jackuliaka, přeměňovat na známé zpěváky se bude také zpěvačka Debbi, herečka Kateřina Marie Fialová a herec Marek Lambora. Tak uvidíme, kdo si povede nejlépe. Dovedete si ale představit například Kateřinu Brožovou, jak se převtělí v drsného rappera? Třeba objevíme netušené…

 

Kateřina Brožová

Šik Březinová

Na zámku Zahrádky se minulou sobotu konal již 21. ročník benefičního koncertu „Noc s hvězdami“, kde se objevil třeba princ z pohádky o Popelce Jiří Štědroň, kterého nechtěli diváci pustit z podia. Objevila se ale také Natálka Grossová s maminkou a se sestrou, že by pokukovala také po tom, aby se stala i ona zpěvačkou? Zpěvačka Marcela Březinová vypadala naprosto perfektně, tahle žena rozhodně nestárne. Působí neuvěřitelně šik a svěže, jak jen to dělá?

 

Marcela Březinová

Prosecco pijeme víc a víc

Máme se stále líp a líp. Tak se dá číst zpráva o tom, že pijeme stále více prosecca: „V roce 2018 se podle údajů DOC Consortium – Valori Italia v Česku prodalo více než 4,5 milionu lahví a jeho spotřeba v posledních dvou letech stoupla téměř o 80 %,“ dozvěděli jsme se. Láhev prosecca přitom není nějaká láce, jde spíše o dražší nápoj. Jak je vidět, dost jsme si ho oblíbili a hlavně na něj máme.

Čtvrtníček na tábor, bez odmlouvání

Petr Čtvrtníček je vážně originál a má srdce na pravém místě. Ukázal se totiž na letním táboře Andělský kemp, kde se rekreují děti rodičů, kteří se ocitli ve výkonu trestu. Herec se zde ukázal se svou kapelou Wsedě, která je sestavena také z vězňů.

Na táboře dětem ukázal, jak se bubnuje, sám ale jako dítě na tábory nejezdil: „Na tábory jsem nejezdil, byl jsem snad jen na jednom, ale svým způsobem jsem se vrátil do dětských let. Léto jsem trávil vždy u dědy a tam jsme běhali po skalách a lezli po stromech. Dělali jsme si třeba samopal ze dřeva.“ Svou účast zde slíbil automaticky: „Road manager naší kapely nám řekl, že tu s kluky z kuřimské věznice budeme vystupovat, tak tu jsem. Neodmlouvá se.“

 

Vložil: Michaela Špačková