Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Znojmo nabízí další části areálu pivovaru investorům. Detaily najdete na úřední desce města

28.06.2017
Znojmo nabízí další části areálu pivovaru investorům. Detaily najdete na úřední desce města

Autor: pivovarznojmo.cz

Popisek: Znojemský pivovar

Areál bývalého pivovaru by se mohl dočkat dalšího oživení. Vedle probíhajících prací na budování nových inženýrských sítí zveřejnila znojemská radnice záměr dlouhodobého pronájmu dalších vybraných objektů, nacházejících se v areálu pivovaru.

„Rozhodli jsme se jít stejnou cestou jako v případě prvního investora – Znojemského městského pivovaru. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu tři objekty, přičemž investor ponese veškeré náklady s nutnou rekonstrukcí. Samozřejmostí je dodržení územní studie využití pivovaru,“ vysvětluje starosta Vlastimil Gabrhel.

K pronájmu jsou nyní nabízeny následující objekty: budova bývalých ležáckých sklepů a spilky; budovy bývalé strojovny, kotelny a paty komína; a budova bývalých šaten. Detailní zákres budov včetně všech dalších informací je součástí oznámení záměru pronájmu, které visí na úřední desce města.

Znojemský pivovar

Areál znojemského pivovaru

Jako nepřípustné využití budov se uvádí například vznik herny či výroby, která by svým charakterem a objemem měla negativní vliv na okolí národní kulturní památky Znojma – rotundy sv. Kateřiny, která se nachází v bezprostřední blízkosti budov. Naopak vítaný je například takový podnikatelský záměr, jenž zapadá do koncepce rozvoje cestovního ruchu ve městě.

„V podmínkách dlouhodobého pronájmu máme také jasně stanovenou časovou osu pro rekonstrukci prostor. Naší snahou je přivést do areálu jen solventní investory, kteří mají jasnou představu a plán, jak svou činností k rozvoji této lokality přispět. Věřím, že se nám tyto investory podaří najít,“ dodává starosta. Veškeré detailní informace včetně kontaktů jsou uvedeny na úřední desce města v Dokumentech odboru majetkového. Zájemci mohou podávat své nabídky do 13. července 2017.

Stalo se u vás něco, co by měli ostatní vědět? Napište na .

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace