Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Nejkrásnější tělo v Česku prý má tato zpěvačka, původem Romka. To bylo také to jediné, o čem chtěl Kraus mluvit, ale kráska s oslnivým úsměvem…

13.06.2017
Nejkrásnější tělo v Česku prý má tato zpěvačka, původem Romka. To bylo také to jediné, o čem chtěl Kraus mluvit, ale kráska s oslnivým úsměvem…

Foto: TV Prima

Popisek: Monika Bagárová u Krause

Prvním hostem v Show Jana Krause na TV Prima byla tentokrát půvabná zpěvačka Monika Bagárová. Mladá dívka na sebe nestrhává pozornost jen svým zpěvem, ale i dokonalým tělem. Má Monika přítele? Co na sebe Krausovi prozradila?

Kraus hned na úvod prohlásil, že očíhnul internet a hodně ho překvapilo, kolik článků se zaobírá jen její postavou. A citoval: „Tohle sexy tělíčko si libuje v klobásách“. Monika článek zná a říkala, že to asi souvisí s klobásami, které teď často vozí z Maďarska. Novináři se v jiném článku zmiňují, že na jejím těle nenajdeme žádnou chybu. „To si nemyslím, najdeme,“ řekla se smíchem zpěvačka a vzápětí odmítla Krausovu nabídku, aby to překontroloval.

Chodí s kamarádem z dětství, který žije v Krnově

Kraus pak Monice a divákům ukázal její fotografii z dětství, na které je malý kluk, který už jí tehdy obdivoval. Diváky ale vzápětí překvapilo, že právě tento chlapec je jejím současným životním partnerem. „Teď mu bude dvacet, já jsem o tři roky starší, ale je to super, moc si rozumíme,“ popisuje Monika. Dali se vlastně dohromady po deseti letech. Popisuje, že její přítel je skvělý muzikant a bubeník, takže se v té hudbě potkávají. Hudební sluch asi získala po otci, protože ten se stejně jako její přítel živí jako bubeník. Kraus se jí dále zeptal na její studia. Monika totiž maturovala teprve letos. „To byly ty těžký maturity. Já jsem maturovala už minulý rok, ale o dvě procenta se mi nepovedl didaktický test z českého jazyka, takže jsem musela jít letos znovu. A mimochodem je mi třiadvacet let. Katastrofa, protože to už si každý říká, proboha, kolik ti je let? Ale já jsem šťastná, že už to mám z krku,“ vyznala se Krausovi. To, že to letos udělá, ani nečekala, protože ty testy byly opravdu těžké. Mezitím, co mluvila, tak jí Kraus nalil svou obligátní „krausinádu“ a připil si s ní na její tělo. Monika se ho hned zeptala, že téma maturity ho asi moc nezajímá. A Kraus na to: „No, nebaví mě to. Já to ze služnosti poslouchám. Raději bych hledal ty chyby, ale čert to vem,“ smál se moderátor.

Žila v New Jersey a miluje R&B

Monika pak chtěla mluvit o hudbě, právě v těchto dnech jí totiž vychází nové cédéčko. „Na něm spolupracuje můj taťka bubeník i můj přítel bubeník,“ vysvětluje mladá zpěvačka. Krause dále zajímalo, jak to má se svým slovenským přítelem Dávidem Hodkem, kde vlastně žijí? „Já žiju v Brně a můj přítel v Komárně, takže to mám k němu zhruba dvě hodinky, což je tak akorát. A takto žijeme už několik měsíců a stále nevíme, kde bude naše základna, protože on má veškerou práci na Slovensku a pro mě je zase Brno super v tom, že to mám tak nějak všude kousek. Navíc tam mám rodinu. A bydlím už sama! V paneláku,“ vysvětluje Bagárová. Kraus také připomněl, že nějakou dobu žila Monika v USA, kde měla přítele a nějakou spolupráci. V současné době ale podepsala smlouvu s japonským vydavatelstvím. „Už máme natočených asi deset písniček i videoklip, který se brzy dostane také k nám,“ vysvětlila zpěvačka, která hudbu miluje. Jak uvádí, začínala s jazzem, ale nejvíce miluje R&B, pop a soul. Podle svých slov je ráda, že je z USA zpátky, úplně se tam prý neviděla. Žila v New Jersey a jezdila vlakem do New Yorku na schůzky, za kamarádkami. Zazpívala si tam i v jednom klubu a měla tam i jedno focení, ale podotkla, že dodnes žádné snímky nedostala a asi ani nedostane. Kraus pak Moniku poprosil, zda by zazpívala, což samozřejmě s radostí udělala.

Tajemný Američan a návrat do Čech

Jak uvedla u Krause, život v USA pro ní nebyl a práci i bohatého Američana nechala za oceánem. „Ze začátku jsme se střídali, jednou jsem letěla do Ameriky já, podruhé on přiletěl do Čech. Ale pak už jsem jen já létala za ním. Teď jsem dlouho tady, protože mám hodně práce,“ řekla v listopadu loňského roku v článku na serveru blesk.cz. Podle jejích slov na sebe neměli čas a tak vztah ukončili.

Všichni řeší jen její tělo

Jak už upozornil Kraus se své show, hodně serverů se zajímá o její tělo. Podle blesk.cz na své postavě zpěvačka tvrdě maká a je to vidět. Může si tak dovolit hodně odvážně střihy a nejvíc pyšná je prý na svůj zadeček. „Úplně mi stačí, když mi trenérka řekne: ´Pojď do toho. Musíme ten zadeček trochu zpevnit, aby vypadal na koncertech hezky.‘ Ona je opravdu specialistka na hezké zadky,“ popisuje Monika v článku na webu blesk.cz.

Byla pátá v ČeskoSlovenské SuperStar

Věděli jste, že je Monika finalistkou Česko Slovenské SuperStar? Díky svému skvělému hlasu v ní skončila na pátém místě a kvůli jejímu vzhledu jí tehdy všichni přirovnávali k Angelině Jolie. S jazzovou kapelou svého otce Josefa Bagára koncertovala už od osmi let. Zpívala na festivalu Gypsy Celebration i na kvalitním brněnském JazzFestu. Své debutové album Shining vydala už v roce 2011. Na něm s ní zpíval i její tehdejší partner, zpěvák textař a herec Ben Cristovao. Tehdy se o nich mluvilo jako o nejhezčím páru showbyznysu. Jejich rozchod všechny tehdy překvapil. Dnes už je ale Monika úplně jinde a užívá si slávy a života na výsluní. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .    

Vložil: Antonín Pořízek