Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Další šokující zkušenosti s Miroslavem Donutilem. Masérkám musí být do čtyřiceti let…

11.09.2014
Další šokující zkušenosti s Miroslavem Donutilem. Masérkám musí být do čtyřiceti let…

Autor: BontonFilm

Popisek: Miroslav Donutil ve filmu Román pro muže

Poté, co KrajkéListy.cz v pondělí uveřejnily překvapivé zážitky našeho čtenáře z dovolené s Miroslavem Donutilem, nastalo překvapení. Z několika desítek tisíc čtenářů tohoto konkrétního článku se jich hned několik ozvalo a popsalo další detaily „národního umělce" a brněnského barda.

„Pana Donutila si vážím, to chci říct úvodem," konstatoval KrajskýmListům.cz zdroj. „Ale to, co předvedl, mi doteď nejde na mysl," přiblížil. Celý příběh se točí kolem dovolené v lázních, kde se kromě ´obyčejných´ smrtelníků během letošních prázdnin ukázal také Miroslav Donutil. Mělo se jednat o lázně v jižních Čechách. KrajskéListy.cz znají všechny detaily místa i pobytu, ale po vzájemné dohodě nechtějí tyto skutečnosti přibližovat.

Ani tato věc ale neubírá na váze tomu, co jsme se dozvěděli. „První, co mi opravdu nejde na mysl a doteď tomu nerozumím, bylo, že pan Donutil nechtěl s námi, prostě s ostatními lázeňskými hosty cestovat výtahem. Obyčejným výtahem. Prostě vždycky řekl, jestli by lidé mohli vystoupit, že pojede sám," prozradil naší redakci člověk, který tuto neblahou zkušenost zažil na vlastní kůži. A nebyl sám. Jak redakci uvedlo po uveřejnění článku hned několik dalších lidí, hrubé chování je Donutilovi evidentně vlastní.

„Nic z textu autora není vycucáno z prstu! Osobně ubohé chování Donutila v Třeboni mohu potvrdit! A bylo mu jedno, že např. na výtah čekal málo pohyblivý důchodce." uvedl jeden z nich. „Zažila jsem podobné věci ve Varech, mohu potvrdit rovněž," doplnila paní Petra. Další zkušenost se může zdát komická, ale ve finále to příliš humorné není. Třiašedesátiletý herec a dabér si prý vybírá „nadřazeně" i ženy, které jej budou masírovat.

„Bylo to v Třeboni. Jezdí tam každý rok. Na masážích pouze ženu do čtyřiceti let a podobně. Není však jediný, kdo z tzv. celebrit tam jezdí dělat rozruch," přiblížil náš čtenář. „Já už dávno pozoruji chování Donutila a taky mám informace z blízkých kruhů, jak se chová, to jsou slabé osobnosti. Už ho nemám ráda, chová se jako nadčlověk, co si o si o sobě myslí, chudák, tak ať si zaplatí celé lázně, aby tam byl sám," zazněl další názor. Dále? „Potkal jsem ho v Hornbachu a choval se k personálu jako Despota a navíc jako prase!"

Závěrem? „Potkal jsem ho před mnoha lety v Příbrami kolem 23 hodiny značně pod vlivem, že si šlapal po jazyku a motal se, sháněl, kde je otevřená vinárna. Měl s sebou šoféra. Měsíc nato byl v přímém TV vysílání, kde zcela vážně prohlásil, že už rok nebo dva vůbec alkohol nepije. Tím u mě skončil.“

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na .

Vložil: Zdeněk Svoboda

Tagy
Donutil,
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace