Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Další šokující zkušenosti s Miroslavem Donutilem. Masérkám musí být do čtyřiceti let…

11.09.2014
Další šokující zkušenosti s Miroslavem Donutilem. Masérkám musí být do čtyřiceti let…

Autor: BontonFilm

Popisek: Miroslav Donutil ve filmu Román pro muže

Poté, co KrajkéListy.cz v pondělí uveřejnily překvapivé zážitky našeho čtenáře z dovolené s Miroslavem Donutilem, nastalo překvapení. Z několika desítek tisíc čtenářů tohoto konkrétního článku se jich hned několik ozvalo a popsalo další detaily „národního umělce" a brněnského barda.

„Pana Donutila si vážím, to chci říct úvodem," konstatoval KrajskýmListům.cz zdroj. „Ale to, co předvedl, mi doteď nejde na mysl," přiblížil. Celý příběh se točí kolem dovolené v lázních, kde se kromě ´obyčejných´ smrtelníků během letošních prázdnin ukázal také Miroslav Donutil. Mělo se jednat o lázně v jižních Čechách. KrajskéListy.cz znají všechny detaily místa i pobytu, ale po vzájemné dohodě nechtějí tyto skutečnosti přibližovat.

Ani tato věc ale neubírá na váze tomu, co jsme se dozvěděli. „První, co mi opravdu nejde na mysl a doteď tomu nerozumím, bylo, že pan Donutil nechtěl s námi, prostě s ostatními lázeňskými hosty cestovat výtahem. Obyčejným výtahem. Prostě vždycky řekl, jestli by lidé mohli vystoupit, že pojede sám," prozradil naší redakci člověk, který tuto neblahou zkušenost zažil na vlastní kůži. A nebyl sám. Jak redakci uvedlo po uveřejnění článku hned několik dalších lidí, hrubé chování je Donutilovi evidentně vlastní.

„Nic z textu autora není vycucáno z prstu! Osobně ubohé chování Donutila v Třeboni mohu potvrdit! A bylo mu jedno, že např. na výtah čekal málo pohyblivý důchodce." uvedl jeden z nich. „Zažila jsem podobné věci ve Varech, mohu potvrdit rovněž," doplnila paní Petra. Další zkušenost se může zdát komická, ale ve finále to příliš humorné není. Třiašedesátiletý herec a dabér si prý vybírá „nadřazeně" i ženy, které jej budou masírovat.

„Bylo to v Třeboni. Jezdí tam každý rok. Na masážích pouze ženu do čtyřiceti let a podobně. Není však jediný, kdo z tzv. celebrit tam jezdí dělat rozruch," přiblížil náš čtenář. „Já už dávno pozoruji chování Donutila a taky mám informace z blízkých kruhů, jak se chová, to jsou slabé osobnosti. Už ho nemám ráda, chová se jako nadčlověk, co si o si o sobě myslí, chudák, tak ať si zaplatí celé lázně, aby tam byl sám," zazněl další názor. Dále? „Potkal jsem ho v Hornbachu a choval se k personálu jako Despota a navíc jako prase!"

Závěrem? „Potkal jsem ho před mnoha lety v Příbrami kolem 23 hodiny značně pod vlivem, že si šlapal po jazyku a motal se, sháněl, kde je otevřená vinárna. Měl s sebou šoféra. Měsíc nato byl v přímém TV vysílání, kde zcela vážně prohlásil, že už rok nebo dva vůbec alkohol nepije. Tím u mě skončil.“

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na .

Vložil: Zdeněk Svoboda

Tagy
Donutil,
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace