Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Má křivé zuby, docela milý úsměv a fakt vypadla Šeredové z... Vy víte, z čeho. Udělá Kraus z nové Miss sekanou a la „chci světový mír, kník, kník“?

15.04.2015
Má křivé zuby, docela milý úsměv a fakt vypadla Šeredové z... Vy víte, z čeho. Udělá Kraus z nové Miss sekanou a la „chci světový mír, kník, kník“?

Autor: TV Prima

Popisek: Nová Miss Nikol Švantnerová je z Českých Budějovic, odkus pocházela i jedna z předchozích missek...

FOTO V dalším dílu Show Jana Krause se představí hudební skladatel Ondřej Soukup, terapeut Karel Nejedlý a Česká MISS 2015 Nikol Švantnerová. Premiéru dalšího dílu uvidíte ve středu večer na Primě. Dnešní sérii hostů zahájí hudební skladatel Ondřej Soukup, kterého hned zpočátku rozčílí rádia… Jako třetí následuje novopečená Česká miss, pro jízlivého moderátora mimořádně chutné soustečko…

„České hudby se hraje minorita, rádia hrajou majoritu západní hudby, což je kulturní a ekonomická sabotáž vůči českým muzikantům, protože všechny peníze jdou do zahraničí,“ rozohní se Ondřej Soukup a dále vysvětluje, jak funguje princip výběru hudby v rádiích.

Soukup chce bydlet se všemi svými ženami

Pak už se Kraus volně přesune do oblasti hostova soukromí. Vyptává se na hudebníkovy malé děti a neodpustí si poznámku o spolku „Svoje vnoučata si děláme sami“. Ondřej Soukup to bere s humorem a vyznává se, že by měl rád velký dům a bydlel pohromadě i se všemi svými bývalými ženami, které má rád.

Poprvé se do finále nedostala

Až do třetice přichází jako host Miss České republiky 2015 Nikol Švantnerová i se svou královskou korunkou. Sympatická brunetka má s účastí v soutěži krásy již předchozí zkušenost, i když tehdy se jí nepodařilo probojovat se až do finále, a tak má možnost srovnání toho, jak se soutěž vyvíjí a k jakým změnám došlo po změně majitele.

Letos ji překvapilo, že bylo pro soutěžící dívky připraveno množství školení, která se zaměřila především na etiketu, tedy například také na stolování. Bylo to pro ni zajímavé a některé informace byly skutečně nové, tak kupříkladu netušila, že se nemá při jídle naklánět talíř. Při přípravě na soutěž se dívky dále učily chodit po módním mole, mluvit na kameru či zvládat stres. Jana Krause samozřejmě zajímalo, jak tedy? „Pustit si písničku nebo správně dýchat,“ vysvětlila Nikol.

Rozdíl mezi fotbalistou a normálním mužem je…

Další moderátorovy otázky směřovaly opět do soukromí letošní královny krásy – na její studium, práci, přítele či na plány do budoucnosti. Prý přijde řeč na to, proč si ženy rozumí s fotbalisty či jaký je rozdíl mezi fotbalistou a normálním mužem z pohledu české Miss.

Dovolíme si hádat už předem: Že by výše konta?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.          

Vložil: Anička Vančová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace