Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Nová Miss má ráda „kopačky“, to jest fotbalisty, ve fotbalovém rybníčku lovila už od dětství. Kdo ji k tomu přiměl a koho klofla? Tajnosti slavných

31.03.2015
Nová Miss má ráda „kopačky“, to jest fotbalisty, ve fotbalovém rybníčku lovila už od dětství. Kdo ji k tomu přiměl a koho klofla? Tajnosti slavných

Foto: Facebook

Popisek: Titul Česká Miss 2015 získala studentka z Českých Budějovic Nikol Švantnerová.

Missky a dobře placení sportovci, to už je klasika, Nikol Švantnerová však má už ‘nejhorší‘ dřinu za sebou. Zatímco většina jejích kolegyň se rozhlíží po dobře placeném partnerovi až poté, nová královna krásy se do soutěže už hlásila jako partnerka úspěšného fotbalisty.

Titul Česká Miss 2015 získala v sobotu večer dívka, která je nejen nejvyšší ze všech kandidátek, ale může se i pochlubit úspěšným partnerem. Jejím přítelem je totiž ‚univerzální‘ fotbalista Jakub Hora. Nikol sice tvrdí, že je do fotbalu blázen odmalička a nejkrásnějším vánočním dárkem v životě se pro ni staly otcovy brankářské rukavice, v nichž několik let chytal. Zjevně však nechodila na hřiště pouze kvůli hře, ale důkladně se porozhlédla i v řadách hráčů. A 'píle' vynesla své ovoce.

Do pozadí odsunula i studia

Při volbě nejkrásnější dívky roku, která se pod taktovkou nové majitelky soutěže Marcely Krplové uskutečnila v pražském Fóru Karlín, vybírali obě Vicemiss diváci, kteří dali své hlasy Andree Kalousové a Karolíně Mališové. O té nejkrásnější, která bude reprezentovat Českou republiku na Miss Universe, však rozhodovala pouze dvacetičlenná porota, která den před finále strávila dvě hodiny rozhovorem s finalistkami, jenž prý významně ovlivnil její rozhodování. Výkony dívek během finálového večera pak tudíž nebyly tak podstatné.

Brunetky jsou v kurzu. Titul Česká Miss 2015 získala Nikol, která je velmi podobná slavné Aleně Šeredové. Za krk jí dýchala Andrea Kalousová a na plavovlasou Karolínu Mališovou (vlevo). zbylo jen třetí místo.

Brunetky jsou v kurzu. Titul Česká Miss 2015 získala Nikol, která je velmi podobná slavné Aleně Šeredové.
Za krk jí dýchala Andrea Kalousová a na plavovlasou Karolínu Mališovou (vlevo) zbylo jen třetí místo.

Porotci se snadno shodli na nejvyšší účastnici finále, půvabné brunetce Nikol, která měří 180 centimetrů a ve světě modelingu se pohybuje již od třinácti let. Dvaadvacetiletá kráska žije v Českých Budějovicích, kde také studuje na Vysoké škole ekonomie a managementu, kvůli soutěži krásy však studium přerušila a osm měsíců strávila intenzivní přípravou. Navíc se prý nyní soustředí především na zdokonalování angličtiny a pustila se i do francouzštiny, která se ve světě modelingu obzvlášť hodí. „Vyzkoušela jsem si přehlídky po celém světě. Mezi ty nejvýznamnější řadím přehlídky u Diora,“ prozradila Nikol Českobudějovickému deníku. V budoucnu by ráda své jazykové znalosti ještě rozšířila o němčinu a ruštinu.

Nikol si uměla vybrat

Jak se nohatá kráska, která se prozatím prosazuje především díky své bezchybné postavě, dostala k fotbalu? Díky otci, po němž zdědila i slovenský temperament. Pavol Švantner byl totiž dlouholetým trenérem brankářů českobudějovického Dynama. Na zeleném trávníku jihočeské metropole také Nikol poznala svou lásku, ‘univerzálního‘ fotbalistu Jakuba Horu, který hostoval v Českých Budějovicích půl roku na podzim roku 2012. Odchovanec FK Baník Most už působil v řadě týmů jako útočník, obránce i záložník, mimo jiné má za sebou i starty v reprezentaci do devatenácti let a stáž anglickém Fulham FC.

Nikol s přítelem, úspěšným fotbalistou Jakubem Horou

Nikol s přítelem, úspěšným fotbalistou Jakubem Horou

Loni na podzim se do dresu budějovického Dynama vrátil, už v prosinci ho ale Budějovičáci vyměnili do Teplic, kde má podepsaný tříletý kontrakt. S Jakubem už Nikol chodí dva roky, a že by snad po získání vysněné korunky chytila ‘missí nemoc‘ a opustila ho, toho se prý její partner nebojí. „Jsme zvyklí být od sebe, já kvůli fotbalu, Nikča kvůli modelingu,“ sdělil Jakub sebevědomě novinářům na party po slavnostní korunovaci své partnerky.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

QRcode

Vložil: Adina Janovská