Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Nová Miss má ráda „kopačky“, to jest fotbalisty, ve fotbalovém rybníčku lovila už od dětství. Kdo ji k tomu přiměl a koho klofla? Tajnosti slavných

31.03.2015
Nová Miss má ráda „kopačky“, to jest fotbalisty, ve fotbalovém rybníčku lovila už od dětství. Kdo ji k tomu přiměl a koho klofla? Tajnosti slavných

Autor: Facebook

Popisek: Titul Česká Miss 2015 získala studentka z Českých Budějovic Nikol Švantnerová.

Missky a dobře placení sportovci, to už je klasika, Nikol Švantnerová však má už ‘nejhorší‘ dřinu za sebou. Zatímco většina jejích kolegyň se rozhlíží po dobře placeném partnerovi až poté, nová královna krásy se do soutěže už hlásila jako partnerka úspěšného fotbalisty.

Titul Česká Miss 2015 získala v sobotu večer dívka, která je nejen nejvyšší ze všech kandidátek, ale může se i pochlubit úspěšným partnerem. Jejím přítelem je totiž ‚univerzální‘ fotbalista Jakub Hora. Nikol sice tvrdí, že je do fotbalu blázen odmalička a nejkrásnějším vánočním dárkem v životě se pro ni staly otcovy brankářské rukavice, v nichž několik let chytal. Zjevně však nechodila na hřiště pouze kvůli hře, ale důkladně se porozhlédla i v řadách hráčů. A 'píle' vynesla své ovoce.

Do pozadí odsunula i studia

Při volbě nejkrásnější dívky roku, která se pod taktovkou nové majitelky soutěže Marcely Krplové uskutečnila v pražském Fóru Karlín, vybírali obě Vicemiss diváci, kteří dali své hlasy Andree Kalousové a Karolíně Mališové. O té nejkrásnější, která bude reprezentovat Českou republiku na Miss Universe, však rozhodovala pouze dvacetičlenná porota, která den před finále strávila dvě hodiny rozhovorem s finalistkami, jenž prý významně ovlivnil její rozhodování. Výkony dívek během finálového večera pak tudíž nebyly tak podstatné.

Brunetky jsou v kurzu. Titul Česká Miss 2015 získala Nikol, která je velmi podobná slavné Aleně Šeredové. Za krk jí dýchala Andrea Kalousová a na plavovlasou Karolínu Mališovou (vlevo). zbylo jen třetí místo.

Brunetky jsou v kurzu. Titul Česká Miss 2015 získala Nikol, která je velmi podobná slavné Aleně Šeredové.
Za krk jí dýchala Andrea Kalousová a na plavovlasou Karolínu Mališovou (vlevo) zbylo jen třetí místo.

Porotci se snadno shodli na nejvyšší účastnici finále, půvabné brunetce Nikol, která měří 180 centimetrů a ve světě modelingu se pohybuje již od třinácti let. Dvaadvacetiletá kráska žije v Českých Budějovicích, kde také studuje na Vysoké škole ekonomie a managementu, kvůli soutěži krásy však studium přerušila a osm měsíců strávila intenzivní přípravou. Navíc se prý nyní soustředí především na zdokonalování angličtiny a pustila se i do francouzštiny, která se ve světě modelingu obzvlášť hodí. „Vyzkoušela jsem si přehlídky po celém světě. Mezi ty nejvýznamnější řadím přehlídky u Diora,“ prozradila Nikol Českobudějovickému deníku. V budoucnu by ráda své jazykové znalosti ještě rozšířila o němčinu a ruštinu.

Nikol si uměla vybrat

Jak se nohatá kráska, která se prozatím prosazuje především díky své bezchybné postavě, dostala k fotbalu? Díky otci, po němž zdědila i slovenský temperament. Pavol Švantner byl totiž dlouholetým trenérem brankářů českobudějovického Dynama. Na zeleném trávníku jihočeské metropole také Nikol poznala svou lásku, ‘univerzálního‘ fotbalistu Jakuba Horu, který hostoval v Českých Budějovicích půl roku na podzim roku 2012. Odchovanec FK Baník Most už působil v řadě týmů jako útočník, obránce i záložník, mimo jiné má za sebou i starty v reprezentaci do devatenácti let a stáž anglickém Fulham FC.

Nikol s přítelem, úspěšným fotbalistou Jakubem Horou

Nikol s přítelem, úspěšným fotbalistou Jakubem Horou

Loni na podzim se do dresu budějovického Dynama vrátil, už v prosinci ho ale Budějovičáci vyměnili do Teplic, kde má podepsaný tříletý kontrakt. S Jakubem už Nikol chodí dva roky, a že by snad po získání vysněné korunky chytila ‘missí nemoc‘ a opustila ho, toho se prý její partner nebojí. „Jsme zvyklí být od sebe, já kvůli fotbalu, Nikča kvůli modelingu,“ sdělil Jakub sebevědomě novinářům na party po slavnostní korunovaci své partnerky.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace