Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Do Motoru přichází další posila - Roman Pšurný

26.01.2014
Do Motoru přichází další posila - Roman Pšurný

Autor: Profimedia.cz

Popisek: Hokej, ilustrační foto

Už v říjnu měl Roman Pšurný vypomáhat Motoru na střídavý start, nakonec se povedlo mnohem víc. Šikovný útočník, který odehrál v extralize už přes 300 zápasů, přichází do Motoru na hostování do konce sezony.

"Slibujeme si od něj hlavně zlepšení produktivity, to je věc, která nás trápí nejvíc," vysvětluje generální manažer Stanislav Bednařík.

V krátké době to je pro Motor už čtvrtá posila. Po Platilovi, Boháčovi a Pajičovi se v dresu s =M= na prsou představí i Roman Pšurný. "Pro zlepšení výsledků děláme maximum, vynaložili jsme velké úsilí, abychom v průběhu sezony přivedli co nejkvalitnější hráče a věříme, že všichni tito hráči ještě ukážou, proč jsme je do týmu brali," nabízí pohled vedení klubu generální manažer Bednařík.

Pšurný nebyl v Litvínově příliš vytěžován, i proto letos neposbíral mnoho kanadských bodů. O tom, že je to kvalitní útočník, ale není pochyb a pamatují si ho dobře i českobudějovičtí fandové. Vždyť na jihu Čech působil dva roky. Teď by měl Motoru vypomoci v dobách, kdy je největším problémem týmu střílení gólů.

Při poslední společné spolupráci s trenérem Petrem Rosolem v Ústí nad Labem nasázel v sezoně 2009-10 v první lize parádních 27 gólů. Pokud se podaří na svazu vyřídit veškeré formality, měl by Pšurný nastoupit za Motor už v sobotu proti Kadani, stejně jako obránce Jan Novák, který se vrátil z Chomutova.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace