Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Lidé mají šanci prohlédnout si Temelín, do areálu nahlédnou i děti. Na první termíny Adventních projížděk se můžete registrovat do pátku

22.11.2016
Lidé mají šanci prohlédnout si Temelín, do areálu nahlédnou i děti. Na první termíny Adventních projížděk se můžete registrovat do pátku

Autor: ČEZ

Popisek: Více než pět stovek lidí má šanci prohlédnout si večerní Temelín zevnitř areálu

Temelín „ponořený do tmy“ má šanci vidět 540 lidí. Ve dnech 26., 27. 11. a 3., 4. 12. pořádá jihočeská elektrárna „Adventní projížďky“ svým areálem. Na první termíny se můžete registrovat do pátku.

V 16:00, 17:15 a 18:15 hodin budou tuto sobotu a neděli vjíždět autobusy do areálu temelínské elektrárny. Vše se bude opakovat i o prvním prosincovém víkendu. Vedení temelínské elektrárny pořádá pro veřejnost večerní projížďky svým areálem. „Listopadový víkend bude věnován spíše dospělým. Součástí bude i diskuse na téma blackout a bezpečnost české energetické soustavy. Prosincový termín bude zaměřen hlavně na děti,“ zve na netradiční prohlídky Petr Šuleř, vedoucí temelínské komunikace ze společnosti ČEZ.

Podmínkou účasti dětí je ale platný občanský průkaz nebo cestovní pas. Adventní atmosféru u Infocentra pak navodí čerti, krampusáci, Mikuláš nebo anděl. Trasa projížďky povede kolem chladicích věží, skladu použitého paliva či výrobních bloků. Součástí je i návštěva Infocentra a havarijního řídícího střediska. Svoji techniku návštěvníkům představí i temelínští hasiči.

Registrace je možná pouze e-mailem na . Zájemci o prohlídku nahlásí jméno, národnost, číslo občanského průkazu a bydliště, případně lze uvést i preferovaný čas projížďky.

Od začátku roku navštívilo Infocentrum Jaderné elektrárny Temelín více než 26 000 lidí. Zámeček Vysoký Hrádek, který poskytuje infocentru zázemí od roku 1997, již několik let patří do desítky nejnavštěvovanějších památek jižních Čech.

Stalo se u vás něco, co by měli ostatní vědět? Napište na .

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace