Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Festivalové Vary 2018

Festivalové Vary 2018

Jako každý rok sledujeme dění na festivalu jako ostříž

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Dovolená

Dovolená

Série článků s informacemi, které je dobré vědět

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Český film skončí do dvou let. Zůstane televize, ale přestane se točit. Jiří Mádl to vidí černě, navíc skončil u moderování maturiťáků. Proč?

29.03.2014
Český film skončí do dvou let. Zůstane televize, ale přestane se točit. Jiří Mádl to vidí černě, navíc skončil u moderování maturiťáků. Proč?

Autor: TV Prima

Popisek: Jiří Mádl , rodilý Českobudějovičák, u Jana Krause

Do dalšího dílu Show Jana Krause, který měl premiéru v pátek 28. března na Primě, přijali pozvání zlatá olympionička Eva Samková, herec Jiří Mádl a zakladatelka České MISS Michaela Maláčová. Nejzajímavější odpovědi „vypadly“ z herce a novopečeného režiséra Jiřího Mádla.

Druhým hostem Jana Krause, jak už bylo zmíněno, byl herec a nově i režisér Jiří Mádl. Moderátor připomněl, že spolu dvakrát ve filmu vytvořili dvojici otec a syn. „Takový otec idiot a syn taky trochu idiot," dodal. Jana Krause pobavilo, že Jiří Mádl nyní slaví 10 let u filmu. „Teď je mi 27 let. Když jsem tu byl poprvé, tak jste mi říkal, že mi teče mléko po bradě, teď mi naléváte alkohol," pronesl herec a přiťukli si spolu na další Jiřího film s názvem Pojedeme k moři, který bude mít premiéru v dubnu. „Napsal jsem scénář trošku jinak než klasický scénář. Dával  jsem do něj i režijní poznámky, protože je to specifické v tom, že to je točené z pohledu dítěte. Původně jsem neměl ambice to režírovat, ale nakonec se mi to rozleželo v hlavě, že to chci režírovat sám," vyprávěl. „Nejtěžší na natáčení byly nervy, což jsem jako herec nikdy nevnímal. Ale teď je to ohromná zodpovědnost. První zásadní scény jsme měli s dětmi, které tam hrají. Já k nim přistupoval jako k dospělým hercům a oni se jako dospělí herci chovali," popisoval Jiří Mádl.

V divadle nehraji, živím se jako moderátor

„Vy jste se prý dal na organizování firemních akcí?," chtěl vědět moderátor. „Já je spíš moderuju. Třeba jsem dělal pro ministerstva, pro charity… je tam spousta jmen, která nesmíte splést, spousta faktů a navíc do toho chtějí trochu srandu, což je někdy těžké. Ale živí mě to, nejsem v žádném divadle, tak jsem spíš moderátor než herec," přiznal Jiří. Probrali spolu, jaká je budoucnost kinematografie. „Myslím, že český film jako takový skončí do dvou let. Že zůstanou televizní filmy, ale přestane se točit. Lidi nechodí do kina, lístky jsou drahé, hraje proti tomu pirátství," přemýšlel host. Popsal, že nedávno moderoval akci pro ministerstvo pro místní rozvoj, kde bylo hodně údajů, faktů atd. „Ale přišel jsem na to, že když se to všechno nenaučím, tak si z toho pak udělám srandu a funguje to," přiznal herec. Dodal, že občas moderuje maturitní ples a že se tam dojímá snad jako jediný v sále. „Když vidím to sólo pro rodiče a děti, tak mě to vždycky dostane, protože já svůj tanec na maturáku prošvihnul a zapomněl jsem se na baru a v podstatě to mám dodneška při nedělních obědech na talíři," přiznal Jiří.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Anička Vančová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace