Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Finále Českého poháru ve volejbalu mužů i žen!

28.01.2014
Finále Českého poháru ve volejbalu mužů i žen!

Autor: archiv

Popisek: Náměstí Přemysla Otakara II

Český volejbalový svaz oficiálně potvrdil pořadatelství finálových klání Českého poháru v Českých Budějovicích. Do jihočeské metropole tedy po dlouhých letech zavítá finále Českého poháru mužů i žen.

Hrát by se mělo ve dnech 18. až 19. února, ale do přesného harmonogramu může ještě promluvit Česká televize.  Její sportovní kanál by měl přenášet obě finálová klání a pravděpodobně by mělo dojít k posunu na termín 17. až 18. února. Konečný termín bude znám ve druhé polovině ledna.

První den finále je čistě mužskou záležitostí

Pořadatelství turnaje bude mít na starosti VK Jihostroj České Budějovice ve spolupráci s Českým volejbalovým svazem. Českobudějovičtí fanoušci se mohou těšit na nejlepší české volejbalové týmy, které se utkají o zisk první klubové trofeje v roce 2014.

První den finále je čistě mužskou záležitostí, kdy se hraje takzvané Final Four. To začíná semifinálovými zápasy. Druhý den začne ženským finále a následovat bude finále mužů. Všechny zápasy se odehrají v odpoledních hodinách v českobudějovické Sportovní hale.

„Za pořadatelství finále Českého poháru jsme samozřejmě rádi, bude to náročná akce, ale velmi mě těší, že se v Českých Budějovicích sejdou nejlepší české týmy mužů i žen. To je skvělý počin. A doufám, že se ve finálových duelech objeví náš mužský tým. Ten narazí ve čtvrtfinále na volejbalisty Brna. Naši hráči by samozřejmě chtěli být ve Final Four nejen z toho důvodu, že se hraje doma!“ říká manažer VK Jihostroj Stanislav Pochop.

Lákavé ženské finále

Pořadatelství finále samozřejmě kvituje i známý sportovní novinář a člen výboru VK Jihostroj České Budějovice Kamil Jáša. „Já se těším hlavně na ženské finále. Doufám, že se do něj probojuje Prostějov a po dlouhých letech uvidím dceru Julii v českobudějovické Sportovní hale, která tady naposledy hrála snad v patnácti letech.“

Ženské finále bude spolu s Final Four mužů jistě lákavou záležitostí a organizátoři doufají, že osloví jihočeské volejbalové fanoušky, kteří do „Sportovky“ zamíří v hojném počtu.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace