Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

DISKUSE: Navenek silná a emancipovaná, v soukromí týraná manželka. Kvůli lásce začala brát drogy a dokonce přišla i o střechu nad hlavou. Nakonec už ani nevěděla, že byla herečkou. Tajnosti slavných

Navenek silná a emancipovaná, v soukromí týraná manželka. Kvůli lásce začala brát drogy a dokonce přišla i o střechu nad hlavou. Nakonec už ani nevěděla, že byla herečkou. Tajnosti slavných

Jakmile se zamilovala, bylo zle. Legendární Annie Girardot se stala vzorem poddajných a mírných žen. Její fanynky neměly ani ponětí, že doma sklízí facky a na oltář lásky je ochotná obětovat prakticky cokoli.

zpět na článek »
1 2
Annie  (nikdo)
14.01.17 16:12
Její bohatství bylo založeno na její rodině ,kdy si přáli mít celebritu za každou cenu podobně jako u Evičky Farné která zpívala na veřejnosti již od 12.let./1993/bohužel lidem se nelíbila takže přesedlala na herectví na tu dobu např.film Rocco a jeho bratři byl film fantastický až neuvěřitelný na dobu kdy jasně ukázal co je kapitalismus,kdy se bez váhání přes noc ocitnete na ulici bez prostředků a synci boháčů si na chudácích léčí své ego i střelnými zbraněmi beztrestně ,Annií ukázala co je láska a oddanost k muži a nabízené peníze od mafiána odmítla natož byla znásilněna a její milý super boxer který oslepl po utkání byl zabit i se svým bratrem ,super výkony herců ,kdy se přistihnete ,že máte otevřenou hubu v úžasu.
RE: Annie  (Remy)
14.01.17 18:53
Film Rocko a jeho bratři je ze šedesátých let a na tu dobu super film,jen škoda,že se lidé nepoučí co je kapitalismus ,viz okrádání těch chudých a aby ten podvodník jednou vládl všem a řídil i stát.Lepší je občanská neposlušnost nechodit k volbám to je jediná výsada voliče -jeho rozhodnutí,pokud mě někdo okrádá /stát/ šikanuje /soud ,policie/ přece pokud mám nějaké Q rozumu nebudu se podílet na žádné vládě.
Pravá láska  (René)
10.01.17 15:06
MÉMU PŘÍTELI JSEM OLIZOVAL ŘITNÍ OTVOR když náhle nečekaně se dostavil orgasmus a vyrazilo to z něho jak z urvanýho hydrantu.Měl jsem potřísněný celý obličej až na břicho.Vzrušilo mně to tak,že jsem také dostal orgasmus.
admine, zasáhni  (foxterier)
10.01.17 12:43
Co se to tu stále pohybuje za pitomce? To tu není admin, aby zasáhl??
sportovní sázení, spolehlivé informace  (awe)
10.01.17 12:06
kurzové sázení, velmi spolehlivé informace :

http://ventese.blogspot.cz/
Znám i horší osudy  (astrolog)
10.01.17 09:41
např. Dáša Veškrnová úžasná herečka, obětovala se za Českou republiku a vzala si za manžela zrůdu....

https://www.pravdaozrude.cz/?page_id=19014
remeslo ma zl. dno  (Zlata Rouskova)
09.01.17 20:06
Nakonec už ani nevěděla, že byla herečkou, vzpomela si pouze na nejstarsi remeslo
POSELSTVÍ  (Hlasatel)
09.01.17 16:44
Mocnou zbraní v boji se zlem jsou KAŽDODENNÍ MODLITBY U GLOZETOVÉ MÍSY = prosby o BOŽÍ podporu, inspiraci, moudrost, odvahu, statečnost, prozíravost, vytrvalost, pohlavní sílu aj.

UŽ JSTE VYKONALI DNEŠNÍ MODLITBU? Nic vám nebrání,chrám(WC)a oltář(glozetová mísa)je všude k dispozici.Zbývá jenom padnout na kolena a vroucně se pomodlit k Bohu,kterého jinde nenaleznete a nespojíte se s Ním.
VE ZLÝCH ČASECH SE NA NÁS VALÍ POHROMA ZE VŠECH STRAN,JAKO TREST ZA NAŠÍ PÝCHU.BUĎME POKORNÍ! POKORA ZNAMENÁ že nevyhledáváme blyštivé chrámy ale modlíme se ve skromnosti před GLOZETOVOU MÍSOU.Kde je blyštivost a nádhera tam je sídlo Ďábla! Modlíme se u glozetové mísy modlíme se vroucně a rozmlouváme s Bohem.MODLITBA U GLOZETOVÉ MÍSY Nemusíme se modlit jenom doma,ale i v zaměstnání,při návštěvě restaurace nebo hospody,na návštěvě u přátel,ale i na veřejném záchodku,kdykoliv pocítíme potřebu útěchy modlitbou
1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace