REKLAMA
dnes je úterý 17.1. a svátek má Drahoslav
Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

DISKUSE: O Prince Bajaju se režiséři prali a zamilovaná do něj byla i legendární Girardotka. Nakonec mu ale nechtěli dát práci ani v panelárně mezi Romy. Tajnosti slavných

O Prince Bajaju se režiséři prali a zamilovaná do něj byla i legendární Girardotka. Nakonec mu ale nechtěli dát práci ani v panelárně mezi Romy. Tajnosti slavných

Koncem 60. let byl na vrcholu kariéry, vydělával obrovské peníze a zahraniční režiséři se o něj přetahovali. Následná ‘normalizace‘ ale Ivanu Palúchovi přistřihla křídla. Nejdřív mu komunisté zakázali točit v cizině, pak mu zatrhli herectví úplně a nakonec ho nechtěli zaměstnat ani mezi Romy.

zpět na článek »

Nový komentář

Vaše jméno:

Předmět:

Text:

Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů.
Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvedčení, či příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky.

1 2
sportovní sázení, spolehlivé informace  (awe)
10.01.17 12:04
kurzové sázení, velmi spolehlivé informace :

http://ventese.blogspot.cz/
POSELSTVÍ  (Hlasatel)
09.01.17 16:49
Mocnou zbraní v boji se zlem jsou KAŽDODENNÍ MODLITBY U GLOZETOVÉ MÍSY = prosby o BOŽÍ podporu, inspiraci, moudrost, odvahu, statečnost, prozíravost, vytrvalost, pohlavní sílu aj.

UŽ JSTE VYKONALI DNEŠNÍ MODLITBU? Nic vám nebrání,chrám(WC)a oltář(glozetová mísa)je všude k dispozici.Zbývá jenom padnout na kolena a vroucně se pomodlit k Bohu,kterého jinde nenaleznete a nespojíte se s Ním.
VE ZLÝCH ČASECH SE NA NÁS VALÍ POHROMA ZE VŠECH STRAN,JAKO TREST ZA NAŠÍ PÝCHU.BUĎME POKORNÍ! POKORA ZNAMENÁ že nevyhledáváme blyštivé chrámy ale modlíme se ve skromnosti před GLOZETOVOU MÍSOU.Kde je blyštivost a nádhera tam je sídlo Ďábla! Modlíme se u glozetové mísy modlíme se vroucně a rozmlouváme s Bohem.MODLITBA U GLOZETOVÉ MÍSY Nemusíme se modlit jenom doma,ale i v zaměstnání,při návštěvě restaurace nebo hospody,na návštěvě u přátel,ale i na veřejném záchodku,kdykoliv pocítíme potřebu útěchy modlitbou
Blbé kecy?  (Sam)
09.01.17 11:18
Žádné blbé kecy, ale pouhopouhá tvrdá realita. Rovní a čestní lidé to neměli za komunistů lehké, ať pracovali v jakémkoliv oboru. Vždy se našel v jejich okolí nějaký bonzák, nebo přímo agent STB, který jim v lepším případě znepříjemňoval život, v tom horším jim učinil z života peklo. A že ho nechtěli zaměstnant spolu s Romy v panelárně, an tom není nic divného. Jednoduše i proto, aby měli důvod ho kdykoliv zavřít kvůli pracovní povinnosti.
Blbé kecy.  (Petr Pavel)
09.01.17 08:01
...a nakonec ho nechtěli zaměstnat ani mezi Romy.
Nesmysly v článku, nesmysly pod článkem = prostě slavné KL.
RE: Blbé kecy.  (Gregory)
09.01.17 18:42
A mezi tím vším zmatený a bezradný Pavlík.
myslivecká milostná poezie,je ze mně nový člověk  (Jana)
09.01.17 01:59
Všechno mažete, ale takové nechutnosti, co tady plodí tzv. básníci, to teda otisknete. Mě to připadá , jako obrovská neúcta pod článek o Ivanu Palúchovi. Ostatně je to tady pořád. Fuj....
Myslivecká milostná poezie  (Hugo Blumenfeld)
09.01.17 13:37

Na čekané

Hugo Blumenfeld

Mysliveček švarný
Na posedu sedí
Tváře ruměné
Hýždě mužně zbytnělé
Přes triedr na zvěř hledí

Bohaté dary lesa očekává
V blaženém snění
Představ líbezných:
Zvěřina se v plných hrncích vaří
Sudy piva ve sklepení
Hromada masa na talíři
Nic víc na tom světě není

Tak čas uplývá v klidu tichu
A vše je jak má být
Když tu je ve mžiku
Narušen řád veškerého bytí
Myslivec má nečekaně
Cizí předmět v řiti!
RE: Myslivecká milostná poezie  (Nobody)
09.01.17 16:33
Máte naprostou pravdu.
RE: myslivecká milostná poezie,je ze mně nový člověk  (nemo)
09.01.17 04:53
Máte naprostou pravdu.
Myslivecká milostná poezie  (Miroslav Provazník)
08.01.17 18:20
Myslivecký bál

Při orgiích přežraní vypouštějí plyny
Jak přetlak by vypouštěl sám parovod
Ochablé svěrače vše trousí, z huby tečou sliny
A hospodář nařizuje vláček-balkánský chorovod
Švarným myslivečkům se rozevírá konečník
Mocný hospodář je náruživý zadničník

Vyznání po létech

Když přišel jsi se mnou o věneček
Jak rubín polil tě ruměnec
Byl jsi ještě myslivecký mládenec
Teď už jsi chlap jak se patří
Zbytnělý a konečník rozpláclý na dvě židle
Na údy a řitě apetit
A jako já zkušený myslivec

Jarní nálada

Na stromě kukačka kuká
Proužkovánky vyvedla bachyně
Hospodář švarného myslivce šuká
S gustem hluboko do svatyně
Mocný je hospodář
Tělnatý a smrdí
A jinoch krásný jak Adonis
Přiráží do zadku jeho a ještě přitom prdí
Jinochu vzrušením pulzuje penis
Jak jsem se stal Gayem  (Je ze mně nový člověk)
08.01.17 16:54
STAL JSEM SE GAYEM ! Partnerka mně stále urputně odpírala anální sex až pro mně nebyl problém zkusit to s mužem. Nedá se to srovnat, pevný a pružný anál muže a ochablá a vytahaná ženská vagína. Se ženami se už nestýkám a vyhledávám jen muže s obří sádelnatou a zapařenou zadnicí. STAŇ SE I TY GAYEM! Všichni na Prague Pride!
1 2
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace