Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

DISKUSE: Jeho jméno se stalo světoznámou značkou. Málokdo tuší, že původně oblékal fašistický wehrmacht a pracovní síly mu dodávalo gestapo. Tajnosti slavných

Jeho jméno se stalo světoznámou značkou. Málokdo tuší, že původně oblékal fašistický wehrmacht a pracovní síly mu dodávalo gestapo. Tajnosti slavných

Kvalitní materiál, perfektní zpracování a zaručená elegance. To jsou synonyma pro značku Hugo Boss, jejíž obleky oceňují muži v každém věku. Na počátku její slávy ale stály události a vztahy, kterými by se dnes sotva někdo dobrovolně pochlubil.

zpět na článek »
Pozor !!!  (albert)
03.01.17 07:12
V Česku dělají z Bati hrdinu a pomalu odbojáře on zatím--obul--wermacht--to se samozřejmě zamlčuje--hodnýho Batu za velezradu chtěli- už v roce 1945 za podporu --fašistů--zavřít dnnes to svádí na komouše bez podpory všech Evropských prachářů--se Ada sotva dostal k moci---peníze těch lumpů mu 100% pomohli !!!


zaručená kvalita  (nikdo)
01.01.17 21:26
Hugo oblékal wehrmacht a Bata je obouval na tom zbohatl ,po válce musel před komunisty utéct do USA .Obchodníkovi bylo jedno,zda vraždí lidi,šlo mu o obchod a zbohatnutí.
Mamutí koncer Siemens, Krupp, chemičky, BMW,   (Roklan)
01.01.17 17:23
Mercedes atd. atd. ti všichni přímo žily ze smrti desítek milionů "podlidí" z celé Evropy. Npřed je je využily z části k otrocké práci k smrti, poté uloupili jejich dentální zlato, vlasy, brýle, oblečení, valuty a všechny majetky a jejich popelem sypali Rajch silnice či hnojily záhony se zeleninou hnusné německé "Gertůdy"
židé  (!)
01.01.17 17:01
jeden žid wermacht oblékal druhý obouval......
RE: židé  (Roklan)
01.01.17 17:25
Nacista Boss byl asi takový žid jako ty chytrý člověk.
RE: židé  (!)
01.01.17 18:14
byl stejnej žid jako Hitler, Baťa nebo Merklová.......
Střezte se Ďábla !  (Věřící katolík)
01.01.17 16:18
Ďábel bere na sebe podobu Švarného Myslivečka a svými půvaby, svým knírem, nádhernou obří a sádelnatou zadnicí svádí muže ke hříšnému styku. MY VĚŘÍCÍ KATOLÍCI nepodlehneme šalebnému mámení Satanského Myslivečka a nenecháme se svést k análnímu styku s mužem. Protože je to neslušné a máme silnou oporu ve víře v našeho Pána a v modlitbě. Modlíme se: Nikdy nevstoupím do análu muže! A i kdybychom podlehli tak se pomodlíme a Švarný Mysliveček-Ďábel se dá na útěk! Běda bezbožníkům !
RE: Střezte se Ďábla !  (Katolický křesťan)
01.01.17 19:34
MY VĚŘÍCÍ KATOLÍCI nepodlehneme pokušení kterému nás Ďáblův služebník Švarný Mysliveček neustále vystavuje.A nebudeme navštěvovat veřejné záchodky abysme se tam scházeli s muži protože je to neslušné.


odpověď  (Nekvit)
01.01.17 16:15
Nacismus i fašismus jsou víceméně identické ideologie. Nacismus, coby extrémní forma fašismu, kladl velký důraz na rasovou otázku, což v případě fašismu až tak neplatilo.
RE: odpověď  (Gregory)
01.01.17 17:25
Fašismus má daleko více společného s komunismem než nacismem. I když, vše ze stejného hnízda krajní levice.
Hmmm.  (Gregory)
01.01.17 09:07
Fašistický wehrmacht??? Nějaké italské jednotky a nebo autor používá sovětskou terminologii? Ale co, hlavně, že nešil pro nacisty, že ?
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace