Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

DISKUSE: První muslim v Hollywoodu svedl tisíce žen, neodolaly mu ani Sophia Loren či Barbra Streisand. Tvrdil, že zplodil stovky synů, kteří jsou všichni stejně sexy jako on. Hlavně ale dokázal rozházet miliony. Tajnosti slavných

První muslim v Hollywoodu svedl tisíce žen, neodolaly mu ani Sophia Loren či Barbra Streisand. Tvrdil, že zplodil stovky synů, kteří jsou všichni stejně sexy jako on. Hlavně ale dokázal rozházet miliony. Tajnosti slavných

Užíval si se zástupy krásek, rozházel miliony a nakonec neměl domov ani přátele. Pro charismatického Egypťana Omara Sharifa byla smrt vysvobozením a sám přiznal, že svůj život promarnil.

zpět na článek »
1 2
OMAR ŠARIF  (Alena)
30.12.16 15:45
Neříkalo se jednu dobu, že Omar Šarif je mužem všech žen, a ženou všech mužů ? Jestli o tom něco víte, vložte příspěvek.
RE: OMAR ŠARIF  (Petr Pavel)
30.12.16 17:06
Já jenom vím, že nějaký Old Shatterhand byl přítelem všech rudých mužů a zvláště žen !
Nová kvalita  (Nejsem moralista)
30.12.16 15:43

Když mezi heterosexuálními partnery vystupuje dlouhotrvající neshoda ohledně análního styku a partnerka urputně trvá na zákazu vstupu do análu, partner obvykle řeší neúnosnou situaci plnou napětí a neuspokojené žádosti návštěvou Gay-Klubu. A je vymalováno, nemusí se dál otravovat s rozmarnou a náladovou ženskou.
Myslivecká milostná poezie  (Hugo Blumenfeld)
30.12.16 14:52

Na čekané

Mysliveček švarný
Na posedu sedí
Tváře ruměné
Hýždě mužně zbytnělé
Přes triedr na zvěř hledí

Bohaté dary lesa očekává
V blaženém snění
Představ líbezných:
Zvěřina se v plných hrncích vaří
Sudy piva ve sklepení
Hromada masa na talíři
Nic víc na tom světě není

Tak čas uplývá v klidu tichu
A vše je jak má být
Když tu je ve mžiku
Narušen řád veškerého bytí
Myslivec má nečekaně
Cizí předmět v řiti!
RE: Myslivecká milostná poezie  (Anonym)
30.12.16 15:12
Blumenfelde, vaše sbírka by se měla spíš jmenovat "Zvrhlé básně" nebo "Zvrhlé umění".
Kéž jsou všechny bytosti šťastny !  (Vilík)
30.12.16 11:15
MÉMU PŘÍTELI JSEM OLIZOVAL ŘITNÍ OTVOR když náhle nečekaně se dostavil orgasmus a vyrazilo to z něho jak z urvaného hydrantu.Měl jsem potřísněný celý obličej až na břicho.Vzrušilo mně to tak,že jsem také dostal orgasmus.
RE: Kéž jsou všechny bytosti šťastny !  (Alena)
30.12.16 11:20
TO NENÍ JEN VÝSADOU GAYŮ Můj ženatý kamarád byl s kolegyní ze zaměstnání a lízal jí přirození a při orgasmu to z ní taky vyletělo že byl celý zadělaný od hlavy až na paty. Jenom že u něho to nevyvolalo orgasmus,ale půl roku nemohl vidět ženskou.
RE: Kéž jsou všechny bytosti šťastny !  (Medicus)
30.12.16 11:24
To je zcela běžné, když mladý muž má intimní styky se svým tchánem, je to záležitost mezi chlapama a nikomu do toho nic není. Ovšem najdou se i taková prasata, která mají styk se svou tchýní a to je bezprecedentní.
RE: Kéž jsou všechny bytosti šťastny !  (Petr Pavel)
30.12.16 11:35
Proslýchá se, že někteří muži (viz: Gregory) mají údajně i občasný intimní styk (třeba o vánocích) se svojí manželkou ! Myslím, že se jedná o neuvěřitelný až nešťastný počin !
RE: Kéž jsou všechny bytosti šťastny !  (Gregory)
30.12.16 11:57
Pavlíku, konečně jste se podřekl. Vy jste pacientem na jejím oddělení . Už nemůžete zapírat a nejapně se vymlouvat.
RE: Kéž jsou všechny bytosti šťastny !  (Petr Pavel)
30.12.16 12:25
Řekla mně to na té výletní lodi, tuším s názvem Konstanc, či tak nějak.
RE: Kéž jsou všechny bytosti šťastny !  (Gregory)
30.12.16 14:54
Na té lodi jsme byli naposledy asi před 5 lety a byla to objednaná plavba pro vnoučata. Nejste moje vnouče, že ?
Nesmrtelný a nezapomenutelný  (Marie)
30.12.16 11:08
Doktor Živago Omara Sharifa navždy zapsal do dějin kinematografie a život nepromarnil.
RE: Nesmrtelný a nezapomenutelný  (karamela)
30.12.16 18:26
Souhlas - Živago je nezapomenutelný. A vůbec to byl krásnej chlap.
zajímalo by mne,  (Jůla)
30.12.16 08:49
zda není příbuzným herce, který hraje pana Monka, protože je tady shoda příjmení, původního náboženství i původu. (Tony Shalhub))
RE: zajímalo by mne,  (Petr Pavel)
30.12.16 09:44
To je ovšem otázka pro přítele Gregoryho. Ten ví a zná úplně všechno !
P.S.
Jistě rád odpoví, pokud ovšem již neslaví Silvestra rajčatovou šťávou, anebo se nechystá někam do nejmenovaného nějak barevného průvodu.
A propos,  (Petr Pavel)
30.12.16 08:46
mám raději komunisty než buzeranty ! To znamená, ačkoliv jsem za socíku prvomájový průvod neabsolvovával, tak dnes bych klidně šel. Nikdy bych však nešel do průvodu s úchylama a Krnáčovou !
RE: A propos,  (Gregory)
30.12.16 08:58
Máte Pavlíku těžký život. Řešit do jakého průvodu jít a nebo nejít. Hrůza. Já do žádného a mám vystaráno.
RE: A propos,  (Petr Pavel)
30.12.16 09:50
To je ovšem veliká chyba, příteli Gregory ! V Praze se výborně uchytil jakýsi duhový průvod, dokonce i sama veliká a hodně oduševnělá primátorka v jeho čele kráčívá. Ty, coby expražák, by jsi vedle Krndy hodně zářil a v mnohém by jsi ji i předčil. Myslím tím, vzdělání a inteligenci.
30.12.16 09:58
Průvod, jakýkoli, vyloučeno. Jsem bytostný individualista.
30.12.16 11:38
Gregory, prý jsi bytostný individualista hlavně v ložnici.
P.S.
To vím od tvé manželky.
30.12.16 11:54
Pavlíku, opět se pokoušíte být vtipný?
30.12.16 12:23
Nepokouším, neboť vtipný jsem !
30.12.16 14:55
V tom případě to lstivě skrýváte aby na to nikdo nepřišel.
1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace