Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

DISKUSE: Prostě jim řekneme, že je to tu v prdeli a že je tu nikdo nechce… Spisovatelka to zná z vlastní zkušenosti a navrhuje řešení, jak rozmluvit Afričanům, aby houfně migrovali do Evropy, zabral prý už u tisíců případů

Prostě jim řekneme, že je to tu v prdeli a že je tu nikdo nechce… Spisovatelka to zná z vlastní zkušenosti a navrhuje řešení, jak rozmluvit Afričanům, aby houfně migrovali do Evropy, zabral prý už u tisíců případů

Jak odradit migranty od cesty do Evropy? Jak s nimi mluvit a jak argumentovat? Nad tím se zamýšlí spisovatelka Iva Pekárková ve svém blogu na iDnes.cz. Sama si prošla postavením emigranta v Londýně a léta žije s přistěhovalcem z Nigérie, takže o problému „něco ví“. A ví, jak vyřešit problém s migranty z Afriky. Její názory jsou pozoruhodně osvěžující; už proto, že celý český mediální prostor je doslova zamořen názory těch, kteří s problémem nemají žádnou osobní zkušenost.

zpět na článek »
1 2
odporná svoloč  (Vik)
29.12.16 17:53
http://www.white-media.info/amk_watch_hnusaci.html
spisovatelka magorka  (čoko)
29.12.16 13:33
fuj tajbl to je dementka !
ZÁZRAK  (Světlonoš)
29.12.16 11:58
Přátelé. každý den jsme účastníci zázraku a dostali jsme dar prožívati jej. Když ráno sedíme na glozetové míse oddělilo se nečisté od čistého ! STAL SE ZÁZRAK ! Pomodlíme se ve vší skromnosti u glozetové mísy a poděkujeme Hospodinu za to, jakým zázrakem nás obdařil.

Vzdělaný a rozumný člověk   (by)
29.12.16 11:31
měl více přemýšlet a být natolik inteligentní,aby nepodlehl nesmyslnému fanatismu a nestal se poté součástí stáda ovcí ovládaného demagogy nejhrubšího zrna . Demagogy nenávistnými ke všem lidem, včetně vlastních. Tato antivíra ovládala a dosud ovládá jen líné a hloupé lidi a proto pro slušného a myslícího člověka byla vždy vrcholně škodlivá. V celé historii lidstva bylo náboženství a jeho učení tím největším neštěstím a neškodlivějším nástrojem moci.
Sesuv dálnice  (Ing. Coufar)
29.12.16 11:51
Nejkrásnější muži jsou Gayové, jsou urostlí a tělnatí, mají obrovskou sexy zadnici,sádelnatou,zapařenou, krátký tlustý stehna a krátký mrštný nožičky. Vyhledávají je nejen ženatí mužové, ale i jejich manželky, které stále sní o setkání s Gayem.

Každý máme svůj úhel pohledu  (střelec)
29.12.16 10:44
Já to vidím více na ty lodě, které bych do Evropy nepustil. A už vůbec ne na Frontex a podobné organizace, které pro ty parchanty plují k břehům Afriky. K sobě domů si taky nevodíme stovky parchantů, že? A k sousedům je vodit se to už vůbec nesluší, že Makrelo!
Přátelé, malá kontrolní otázka:  (Petr Pavel)
29.12.16 10:37
Víte, co by se stalo, kdyby měl náš přítel Gregory hodně dětí ?
Správná odpověď:
Kalousek by vyhrál volby !
RE: Přátelé, malá kontrolní otázka:  (Gregory)
29.12.16 11:07
A to by nebylo vůbec špatné.
Obávám se,  (Petr Pavel)
29.12.16 10:14
že paní spisovatelka bude asi dost naivní. Skutečnost, že sama žije s přistěhovalcem z Nigérie mě v tomto názoru ještě více utvrzuje.
1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace