Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

DISKUSE: Merkelová je smutná a šokovaná z dalšího vraždění, občané Česka naopak z ní. Ať jde příkladem a rozpustí svou ochranku, vzkazují jí. A speciál ČT, kde donekonečna omílali to samé a neustále si přáli dobrý den…

Merkelová je smutná a šokovaná z dalšího vraždění, občané Česka naopak z ní. Ať jde příkladem a rozpustí svou ochranku, vzkazují jí. A speciál ČT, kde donekonečna omílali to samé a neustále si přáli dobrý den…

Reakce evropských politiků na každý nový teroristický čin se ustálily na osvědčeném vzorci. Po dalším masakru zdrceně předstoupí před novináře a vyjádří soustrast rodinným obětí a spustí procítěný projev. Ten, který druhý den po útoku na berlínské vánoční trhy přednesla Angela Merkelová, však již byl vrcholem politické drzosti. Německá kancléřka se totiž nechala slyšet, že je šokovaná, velmi smutná a že jde o nepochopitelný čin.

zpět na článek »
1 2 3 4 5 6 7 8
„Migrant mi nadával, že bych potřebovala pořádně o*ukat. Zveřejnila jsem to a zablokovali mě.“  (Fric)
22.12.16 20:01
Známá německá modelka a publicistka Anabel Schunke poskytla rozhovor redaktorovi serveru Infowars Paulu Josephu Watsonovi. Schunke tvrdí, že život v Německu se po otevření hranic migrantům z Blízkého východu změnil k horšímu. Ženy se bojí vycházet a ona samotná pro své názory dostává od migrantů agresivní e-maily.............

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Migrant-mi-nadaval-ze-bych-potrebovala-poradne-o-ukat-Zverejnila-jsem-to-a-zablokovali-me-Znama-nemecka-modelka-popisuje-straslive-zazitky-a-deni-v-zemi-468192
Čemu se dá dnes věřit ?   (kadel)
22.12.16 19:47
Podívejte se , jakou asi moc v EU má když na to příjde ,kancléřka ,které telefon odposlouchává v pohodě CIA ? Bundestante není ani horší ani lepší kancléřka než ti co tam byli před ní. Změnilo se to až po odchodu SSSR z východní Evropy a Německa. To najednou bylo Německo v oblasti nejsilnější. S jistotou to lze tvrdit v oblasti ekonomické. Německo s ohledem na svou polohu a možnosti stoprocentně využilo šanci,která se mu otevřela privatizací v ČR,Polsku,Maďarsku i v Rusku. Němci si zařídili takové podmínky,že v pohodě a za pár šušňů skoupili banky a vše co mělo nějakou hodnotu
a zároveň zničilo konkurenci. Na tom Německo vydělává dodnes a nám zbývají po vládách blbounů - ne-li zrádců, třetinové platy a důchody. Je pravdou.že Němci za to až tak nemohou - to naši mistři světa jim nabídli nerovnou hostinu. Německo po hospodářském ovládnutí střední Evropy - zasáhlo i poprvé vojensky. To bylo tehdy když celou výzbroj východního Německa poskytlo
Chorvatsku a umožnilo tím rozbití Jugoslávie.
I rozdělení Československa pomohly peníze spolků sudetů v Bavorsku a Rakousku poslané Slovenské národní straně .
Německo dostalo přes packy až po porážce
Majdanu na Ukrajině kde si vedení převzaly
USA. Němci teď předstírají že nejsou kamarády Ruska a jejich společného plynovodu na dně Baltu - mimo Polsko a Ukrajinu. Proto ženou EU do sankcí proti Putinovi , aby tak blbě nevypadali. To je ale pěkně zamotané co ?
Ale vše co se děje logiku má. Jde o mnoho.
Rusové se totiž nedali a majdan v Moskvě
nejen že nepřipustili, ale vzali si zpět i svůj Ruský Krym. Nejhorší je ,že nás teď velmoci tlačí do zbrojení a nebezpečí velké války na Ukrajině,která by s jistotou skončila jaderným bombardováním EU.
Milí skopčáci, máte to co si zasloužíte, sorry  (Frycek)
22.12.16 11:15
http://svobodnenoviny.eu/mili-nemci-mate-to-co-si-zaslouzite-sorry/
Blázen nebo šílenec  (Remy)
22.12.16 04:31
Volný pohyb pro všechny v EU budiž ale hranice schengenu musí být hlídány jako v USA.Ted je trend ukrast si co můžež,dotace,podvody soudů ve velkém hlavně v Praze,kdy mnohá rozhodnutí svou zmatečností a chaosem připomínají 30.letou válku a nájezdy všech kdy se jim zachtělo.Hlavní město je Praha u soudu to tak ale není,dokažte ,že Praha je hlavní město.Nejde o žert ale o velké peníze když určitě spor prohrajete.Zaplatíte soud,advokáta žalované a částku za spor čili odškodnění.S šílencem se nedomluvíte ,soudce se rád nechá uplatit.Genocída justice nepravd v meritu věci je na vrcholu.Kdo Vám zůstane oporou nu Váš pláč a šok co všechno ve státě mafie je možné.

ŽIŽKOVSKÝ TRAMPOVÉ ZDRAVÍ DISKUZY !  (Hnisoun)
21.12.16 22:33
Havajka

Havajko ty krásná Havajko malá
Slyš tesknou píseň mou
Spěv můj tě vábí ke mně temnotou
Co ti v tom brání
Vyhovět mému přání
Pot ztéká z mých skrání
Řekni ano a budu tvůj!
Jak slunce září úsměv můj
Až v záři tábora zrudne tvůj vlas
Havajko má krásná
Přijdu k tobě zas!
Holary Holaryjó!

RE: ŽIŽKOVSKÝ TRAMPOVÉ ZDRAVÍ DISKUZY !  (básník Jíra)
11.01.17 10:36
Havajko Havajko
ty krásná davajko,
slzy z mého údu ti zkropily kozy
ty jsi se tvářila roztomile
zašukáme si zas a brzy...
Za vše může kancléřka Merkelová....  (Korbutan)
21.12.16 21:41
...ta připustila,aby se v rámci divoké migrace nahrnuli do Evropy mj.teroristé snad z celého světa.Bohužel,tato paní byla také ve vleku naprosto nekompetentních lidí z Bruselu a také z USA.Jedině Britové zavčas prokoukli,o co se vlastně hraje a rychle tuto neschopnou EU opustili.Dají si dost velký pozor,koho si do země pustí...Bude-li to takto pokračovat,EU nezbývá nic jiného,než zaniknout...Vůbec se divím madam Merkelové,že hodlá znovu kandidovat na kancléřku.Měla by se raději jít politicky znemožnit
Hlaste se !  (Diskrétnost)
21.12.16 19:19
JSEM DŮSTOJNÍK prodám vojenské trenýrky.Nošené,propocené,vepředu zaschlé bílé skvrny od spermatu a rezavé od ucvrnknutí,vzadu v zářezu hnědé.Silný erotický podnět pro opravdové muže!

RE: Hlaste se !  (Medik)
11.01.17 10:40
pošlete nám je k nám do laborky, uděláme vám z nich kompletní rozbor DNA...
RE: Hlaste se !  (Korbutan)
21.12.16 21:33
Tyhle trencle pošlete nějakému džihádistovi,nebo,pokud nemáte srdce strachem v krku,nasaďte mu je přímo na hlavu
RE: Hlaste se !  (kopal)
21.12.16 19:35
Ahoj Gregory, zase prodáváš svoje zasiflený trenky?
1 2 3 4 5 6 7 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace