Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

DISKUSE: Francouzští policisté se proměnili v živé štíty. Mají mizerné platy i vybavení a každý měsíc je jich zraněno pět. V 'no-go' zónach, ovládaných gangy, jde doslova o život. Má tahle situace vůbec řešení?

Francouzští policisté se proměnili v živé štíty. Mají mizerné platy i vybavení a každý měsíc je jich zraněno pět. V 'no-go' zónach, ovládaných gangy, jde doslova o život. Má tahle situace vůbec řešení?

REPORTÁŽ Policisté – živé terče. Stejnou neprůstřelnou vestu mám už třináct let, kulka by jí prolétla jako máslem. Takové stížnosti slyšel reportér ParlamentníchListů.cz na demonstracích policistů uprostřed Paříže. Bezpečnostní situace ve Francii se stále zhoršuje a strážci zákona dávají nejevo své obavy. Vláda sice přišla s plánem zlepšení, ale podle policistů je třeba počkat, jestli nejde jen o předvolební sliby.

zpět na článek »
Morálka  (Doga Zako )
01.11.16 19:21
Francouský policista je špatně vybaven ale morálně je to prima člověk, Český fízl je vybaven prima ale morálně je na tom špatně osobní skušenost.
Reseni no go zon.  (dalnobojcik)
31.10.16 23:28
sprchovat je hirosimskyma zarovkama.Trochu tepla a je po zone.No ni???
Ma tahle situace vubec reseni?  (Pravda)
31.10.16 15:15
pise se v nadpisu clanku. Samozrejme, ze ma. Ale nikoliv bojem s privandrovalci, tam nemaji lide vubec zadnou sanci.
Jedina moznost je zbavit se vlady a kdyz nepujdou dobrovolne, tak silou. A oficielne privandrovalce vyhostit, a to vsechny. Pokud to lide nedokazi udelat, tak proste zahynou, takovy je zakon prirody. Silnejsi vyhrava. Lidi si totiz stale jeste neuvedomuji, ze toto je valka. Genocidni.
Policiste maji mizerne platy  (Pravda)
31.10.16 15:10
a nepoliciste jeste mizernejsi, takze utok na vladu je treba vest timto smerem. Jak si vlady mohou dovolit ozebracovat pracujici sve zeme a jim ukradene penize nacpat privandrovalcum, kteri prisli lidi do Evropy zabijet? Vzdyt je to vlastizrada se vsim vsudy. Takze si tuto jednoduchou rovnici spocitejte. Jde o plan, tudiz vyprotestovat si nema kdo co.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace