Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

DISKUSE: A je to venku. Jak se Pancová s Kottem vsadili o milion, proč Kott tak žárlil na Davida Ratha a proč měli policisté jen tři odposlechy a báli se vlastních šéfů

A je to venku. Jak se Pancová s Kottem vsadili o milion, proč Kott tak žárlil na Davida Ratha a proč měli policisté jen tři odposlechy a báli se vlastních šéfů

UKÁZKA Z KNIHY Kniha Operace Rath, kterou vydává nakladatelství Vyšehrad a na pulty knihkupectví se vydá v polovině září, zprostředkovává unikátní pohled do prostředí elitních policejních kriminalistů Více než tři roky sledoval investigativní novinář Radek Kedroň pozadí největšího korupčního případu novodobé české historie. Shromáždil dokumenty z vyšetřování, zpovídal státní zástupce, detektivy i svědky. Výsledkem je téměř dokumentární rekonstrukce kauzy, která nahlíží notoricky známý příběh z dosud neznámých úhlů. A čte se jako detektivka – máme pro vás ukázku i exkluzivní fotky.

zpět na článek »
Kubiceho agenti Sabina Slonková a Radek Kedroň   (Yolo Milk)
22.08.15 18:31
"Pomíjím samozřejmě zcela jasné žurnalistické extrémy, jako už tehdy byli Sabina Slonková nebo Radek Kedroň, kteří se pomocí policejních materiálů snažili svým psaním aktivně ovlivnit (úspěšně) tehdejší politické dění." ----------- Sabina Slonková je autorkou knihy “Spis Rath” v ceně 199,- Kč, kniha vydána 7. 9. 2012. SLONKOVÁ SVOU KNIHU VYDALA ČTYŘI MĚSÍCE PŘEDTÍM, NEŽ SE OBVINĚNÝ HEJTMAN DAVID RATH A JEHO PRÁVNÍ ZÁSTUPCI VŮBEC MOHLI ZAČÍT SEZNAMOVAT S VYŠETŘOVACÍM SPISEM (to bylo od 8. 1. 2013). Slonkové knihu tvoří převážně výpisky z policejního vyšetřovacího spisu, včetně přepisů policejních odposlechů. Už jen toto šokující zveřejnění spisu, zřejmě s účelem ovlivnit veřejné mínění a krajské volby v říjnu 2012, mělo být důvodem ke zrušení soudního řízení. Hejtmanu Rathovi tím bylo odňato právo na spravedlivý proces a byly porušeny základní principy řízení před soudy. Česko ovšem není civilizovaná země a panují tu poměry jak v Albánii, že. Slonkové blízký kolega Radek Kedroň je autorem právě vydané knihy “Operace Rath”, cena knihy 268 Kč.
Doktor Ráth  (René)
22.08.15 17:53
Přes všechny jako by důkazy věřím panu Rathovi a i když se mi budete smát , tak se ptám : Proč zrovna on a zrovna v době předvolební , proč ne Sobotka a Bakala , proč ne Chovanec , Kalousek , Topolánek a jiní , kteří hýří podivnými majetky . Ráth musel a byl vybrán s dobře proškolenou Bradáčovou . Snad se vše jednou vysvětlí . Jinak buďte ubezpečeni , ůplatky se sypou všude i dnes .
RE: Doktor Ráth  (..)
22.08.15 18:02
Ze zdroje z Show p.Krause a jiných je známo,že se p.Rath odmítl dělit s lupem a prostě to chtěl zprostředkovat jen sám,bez obvyklých lidí,kteří to organizují.To,že Vy věříte Rathovi je supernaivní,ale máte na to přece právo,každý se někdy zmýlí.To se stane.
Dráth 7mil. - vyšetřování případu 100mil.  (ten který má mezi vězni strašnou spoustu přátel )
22.08.15 12:36
To vyšetřování a soudy kolem drátha už muselo stát tolik jako všechno víno co se za rok ve státě vypije. Jen pobyt toho trotla v base bude stát daňové poplatníky 3 miliony. (Náklady na 1 vězně jsou 1000 Kč na den). A dráth bude zatím léčit na vězeňské ošetřovně kriminálníky aby se jim po propuštění zase lépe kradlo).
Rath  (Jan Bořivoj)
22.08.15 11:51
Předhodili národu pár zlodějů,a ostatní vesele kradou dál.Že kalousku,nečasi,fialo a další.Ti hlavní jako klaus vesele blijou svá moudra do ČT.
Same,darebnice,vstávejte a  (..)
22.08.15 08:37
řekněte,že to jen kapitalismus mění lidi,že to není důsledek vpádu lidí z KSČ(Rittig,Šlouf..),STB(Janoušek..,KGB(Klaus..Zeman..,UVSSM(Hušák,Bobo,..).Řekněte,že neexistuje názorová destrukce čechů,řekněte,že Putin nekrájí Ukrajinu.Řekněte to,napište to,přece se Vám nic nestane,to falešný Česko a rudý kapitalismus je přece pro všechny!!!že?
RE: Same,darebnice,vstávejte a  (darebnice)
22.08.15 09:37
Dobré ráno ožralo z prážskékavárny.Takže za prvé kdo je u tebe rudej-víš ožralojá jsem se včera dívala na výročí 68r a ví co je nejlepší????,že se k tomu vyjadřovali např pithart,ježek apod vždyť to jsou bývalí komouši a kolik že bylo lidí v ulicích já tam viděla kalouska ,jehož jediná strana spolupracovala s komouši a co ten váš panský kočí,který vozil komouše.Tak co kdo je tady rudý jenom převlékači kabátů a za ty se já nepostavím.Víš já beru tyto portály za informační kecy ,tak ,jako si chlapi pokecávají v hospodě a řeknou svůj názor.Jinak četl jsi ši jiné portály např,že babiš jmenuje stropnického na prezidenta???,tak to je vlaštovka zase bývalý komouš a kdo že je tady rudý?????,chceš povíce důkazů?,v mé rodině byli po 68 vyhazování z práce ,ale my jsme malí páni a těch vašich odporných médiích sedí fakani komoušů např železný atd,atd.......Já jsem pro neutralitu naší země a aby se tady konečně udělal pořádek,já jsem pro poctivé živnostnky a podnikatelé,pro zlaté ručičky české,né zlodějské.Já jsem pro fungující trh.A ty vaše nakradené majetky ??? umožnila bych vám odchod z naší země i s rodinama na západ a ukažte co ve vás je ,ale bez jízdenky zpět protože takovým jako vy se říká kolaboranti.Vy evdentně chcete záník naší republiky a hlavně to co z ní zbylo.Já tyto PORTÁLY BERU JAKO TROŠKU INFORMAČNÍ A JE TO OBDOBNÉ JAKO V HOSPODĚ KDE SI OBČAS I ICHLAPI DAJÍ DO DRŽKY A JDOU DÁL ,ALE KDYBY JSTE JSTE ŠLI VY DÁL TAK PO VÁS JE JENOM ZMAR VIZ EMIGRANTI.
RE: Same,darebnice,vstávejte a  (..)
22.08.15 14:55
haha.Já nejsem z Prahy,to zaprvé.A že na mě působíte jako komunistka?Bylo málo toho,jakých pičovin,co jste sem na necenzurovanou diskusi napsala?!Nechcete se třeba vyjádřit k Ukrajině apod?..
RE: Same,darebnice,vstávejte a  (Nahoda)
22.08.15 15:53
Tečko ty jsi fakt ubohé hovado,ještě budeš děkovat rusákum že ti nějaký čmoud neuřízl tu tvou blbou palici.Podle toho co píšeš máš místo malého mozku hovno a místo velkého nasráno.
RE: Same,darebnice,vstávejte a  (..)
22.08.15 18:00
Dobrý výkon ,soudruhu.Zřejmě jste se posilnil "Stoličnajou".
RE: Same,darebnice,vstávejte a  (..)
22.08.15 15:05
PS:Používáte termín"blbci z pražské kavárny"-tzn. zemanův termín(starého komouše-protože ten hajzlík (pardon,prezident ruskočeska)ten termín používá pro média,jestli jste to nepochopila,a on vystoupil z KSČ až 3roky po vpádu vojsk!!!Uvědomte si,jak se Vy darebnice vůbec prezentujete!
RE: Same,darebnice,vstávejte a  (Sam)
23.08.15 15:47
Chyba, Zeman nevystoupil z KSČ, on byl vyloučen protože neplatil příspěvky. Kdyby nebyl držgrešle, pak by u nich vydržel až doteď.
RE: Same,darebnice,vstávejte a  (lojza)
22.08.15 10:31
Máš pravdu Stropnického za prezidenta, no to mohlo napadnout jenom magora. Jeden komediant už tady byl a cpal se Američanům do prdele a zdechnul, tak dopadne aj Stropnický.
RE: Same,darebnice,vstávejte a  (Sam)
22.08.15 22:37
Asi tak, horšího prezidenta, než je Zeman, už nemůžem mít, i kdyby jim byl kdokoliv. Člověk s propitým mozkem, navíc už senilní, není schopný reálného pohledu na cokoliv. Žije ve svém světě a v podstatě v minulosti. Když k tomu přičteme jeho sympatie k Rusku a jiným komunistickým státům a jeho kostlivce z doby, kdy byl premiérem vlády, tak další nedostatky pro tuto funkci netřeba jmenovat a že by jich bylo.
RE: Same,darebnice,vstávejte a  (ha,ha)
24.08.15 08:13
ty zdegenerovaný blbe se zasaženým mozkem nám to řádně vysvětli, protože tvůj otec a zároveň strýc byl vesnický alkoholik
RE: Same,darebnice,vstávejte a  (Sam)
25.08.15 21:30
A tvoje rodina byla rodinou alkoholiků až do pátého kolena, protože něco tak blbého nemůže vzejít ze spojení alkoholika se zdravou matkou, ale je to genetické zatížení. Jinak zdravý? Asi ne. Když je blbá hlava, trpí celé tělo.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace