REKLAMA
dnes je úterý 17.1. a svátek má Drahoslav
Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

DISKUSE: Reflex byl největší omyl mé kariéry; ty soukromé kšefty šéfa reportérů… Známý novinář pracuje v médiích již od revoluce a vypráví, co zažil. Je to síla

Reflex byl největší omyl mé kariéry; ty soukromé kšefty šéfa reportérů… Známý novinář pracuje v médiích již od revoluce a vypráví, co zažil. Je to síla

Prošel Lidovkami, Reflexem, pánským časopisem Maxim, snažili se ho všemožně umlčet, byl nařčen z konspirace a nakonec se mu omluvil sám Miloš Zeman. Na jednu kariéru slušná porce vzrušení. Ivan Brezina je jedním z nejlepších a nejdéle ´sloužících´ aktérů polistopadové žurnalistiky.

zpět na článek »

Nový komentář

Vaše jméno:

Předmět:

Text:

Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů.
Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvedčení, či příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky.

1 2
Znáte to,když vám píchne až u z.......  (Emilián Vaněk)
11.01.17 09:33
To se mi stává,když "projíždím" noviny,časopisy,periodika atd. a bum,titulek jak silný magnet a já se nemůžu odtrhnout,musím do toho jít,musím to přelouskat.Jako ta zvědavá bába,aby jí něco neušlo.Jak jsem rád,když to s redaktorem rozlousknem.Máme to dělený, on poutavě,jako v tomto případě Ivan Brezina píše a já zaujatě čtu.A jak jsem rád,když oním popisovaným šéfredaktorem není syn ( Tab.) mé dřívější spolupracovnice,měl a mám jej jako kluka odvážného až se o něj bojím. Emi
Reflex jsem kdysi kupovala  (Siréna)
11.01.17 09:02
zaujal mne od 1.čísla.Vydržela jsem to pár let s připomínkami k obsahu,pak ještě ze setrvačnosti,ale bylo to čím dál tím ubožejší čtivo.F.X.Doležalovy výplody,Brezinovy a dalších.No a nějaký Maxim? Takové plátky jsou jen pro hloupé snoby,nic se v nich člověk zajímavého nedočte,tak asi toho škoda není.Podle mne existují pisálci a žurnalisté.Dnes snad není ani jeden žurnalista,jen neumětelští podlézaví pisálci!Bohužel úroveň poklesla i u Vlasty,kterou si kupuji již asi 45 let,taky ji čtu ze setrvačnosti,ale nechápu,proč se tam vyjadřují "po pražsku" k politickým tématům,když to byl vždy takový bezpolitický plátek.Pozbyli veškeré mé sympatie a možná brzy ztratí "věrnou čtenářku".Asi za to vždy může šéfredaktor a vydavatel,že se nechají ztrhnout do mizerné úrovně,články přebírají z bůhvíčeho,ale snad mají nějaký průzkum trhu,kdo si to vlastně čte,a nemohli by jít do sebevražedných akcí.
redaktoři a reportéři  (Bohann)
11.01.17 08:42
Žurnalistika, to je NĚCO! Fakulty je vyprodukují tisíce, nacpou se do novin, časopisů, rozhlasu, televize a většinou jim jde jen o dobré rito! Všude je je novin časopisů, většinou všechny na stejné úrovni, vipky nevipky, lži, pravda se moc nečte a vlastně ani nepíše. Vidíme a pozorujeme to denně. A vede jako ve všem naše nepravdoláskařská a neveřejnoprávní ČT. A jaké má solokapry - Borek, Takáč, Dolanský, Tvarůžková, Witovská tak málová a nebetyčně hloupá a nev zdělaná Písařovicová. Tak ta když něco vypustí tak to je solokapr. Včera ve Zprávách prohlásila, že 9. březen je výročí úmrtí prezidenta Masaryka! Již od první třídy základní školy jsme věděli, že prezident Masaryk se narodil 8. března 185O a zemřel 14. září 1937 a znali jsme báseň - to kalné ráno 14. září to si dítě pamatuj ....atd. Tak Dvořáku kolik jí platíš té Písařovicové z našich sponzorských poplatků, taková superneznalost, ale šatičky a vizážisty platíme my ne?! Sněmovno česká nehádej se o svá koryta kdo jste si nakradl víc, ale zajímejte se, kdy a jak vyházíte tu neschopnost v ČT! Ale od vás se to již nedá očekávat, protože koryto se musí držet do poslední chvíle. A zase budeme vyzývat národ - nevolte ty přížvníky napříč spektrem. Tak včera ta diskuse ve sněmovně - jak to že nediskutoval fotovoltajka Urban, Schwarzenberg ten nenoblesa co nenávidí Čechy a pomlouvá je kam přijde, ale živit se jim nechá, že?! Proč nediskutoval Bendl,Kalousek ten nenávistí neví co by již prohlásil, co ODS a jejich Řebíček, Topolánek, Černochová ta musí k vůli svým liftingům a kadeřníkům mít asi tři nebo kolik zaměstnání, Němcová musela krást, Fiala s Gazdíkem museli utéct ze škjoly ale útočit budou na každého. Ani my nemusíme Babiše a spol. ale jde dobře vidět a vědět co ti ostatní jsou zač. Jen a jen příživníci!
Reflex byl...  (Lojza z Hradčan)
11.01.17 08:09
Tak co se po hadrovce vlastně změnilo? Brezina byl tenkrát také naivka. V letech 1971-1974 jsem mezi Výtoňáky chodil do hospody U bojovníka. Chodil tam i zmiňovaný Zeman.... Hospoda praskala ve švech a byla tam sranda. Loni jsem šel okolo a zela prázdnotou...
1 2
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace