REKLAMA
dnes je čtvrtek 19.1. a svátek má Doubravka
Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

DISKUSE: Nejhorší erotickou scénu v dějinách najednou viděly téměř dva miliony diváků. Proč ji vlastně všichni kritici tak strhali?

Nejhorší erotickou scénu v dějinách najednou viděly téměř dva miliony diváků. Proč ji vlastně všichni kritici  tak strhali?

Česká televize odvysílala v televizní premiéře film Lída Baarová. Přes snahu většiny českých kritiků tento film strhat a zesměšnit, si ho nenechaly ujít téměř dva miliony diváků. Jde totiž o snímek nejen atraktivní, ale také stále aktuální. Rozcupovali ho novináři více proto, že Filip Renč dostal metál od prezidenta, nebo jen kvůli tomu, že je úspěšným režisérem? Vždyť úspěch se v Čechách neodpouští...

zpět na článek »

Nový komentář

Vaše jméno:

Předmět:

Text:

Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů.
Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvedčení, či příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky.

1 2 3 4 5
Zeman  (Sam)
16.01.17 12:43
Zeman by se měl přestat vyjadřovat k věcem, kterým vůbec nerozumí a začít dělat to co podle ústavy má vykonávat. Jinak mu tajné služby jako nejvyššímu veliteli bezpečnostních složek přestanou předávat zprávy o své činnosti, protože všechno vykecá a tím ohrožuje jejich činnost. Je to už zkrátka dementní dědek, který nemá na Hradě co dělat.
RE: Zeman  (Se svým názorem jste pantáto ale sám Same)
16.01.17 14:26
Nebo chcete , aby tam byl pan Poserplína nebo nějaký lidský odpad z klanu Chemika z Bechyně?
A Venca Heydrich Veškrnu  (notorik)
16.01.17 07:50
Se jen v urnách chechotá ...že, že, ehm, ehm, ehm...
na možnosti, které  (Petra)
13.01.17 07:57
měl štáb k dispozici velmi slušný film. Silný příběh. autentické exteriéry i interiéry. Ale souhlasím, že T. Pauhofová není ideální představitelkou L. Baarové.
RE: na možnosti, které  (Petr Pavel)
13.01.17 11:13
Souhlasím. Nejlépe by Lídu B. zahrála Dáša V.H. Jednak vypadá čím dál mlaději. Dokonce vypadá lépe než Lenin a ten byl mistrně nabalzamován.
Navíc má Dáša "skvělé" životní zkušenosti, které by v roli Baarové nepochybně zužitkovala.
RE: na možnosti, které  (Pepa)
15.01.17 09:42
to není špatný příměr. Zkrátka film je stále aktuální
Lída Baarová a její rodina   (Milada de Winter)
12.01.17 18:13
by si zasloužili kvalitnější film a firma Kožesiny Luděk Slanař Pardubice, která dodala kožichy a štoly, by si zasloužila lepší kameru, proč neustále v šeru?

„Diváci mohou vidět věrnou kopii hermelínové peleríny, kterou si Lída Baarová nechala ušít v Praze na filmařský ples do Berlína v roce 1935. Tam ale zjistila, že byla podvedena a místo hermelínu měla pelerínu z králíka, který línal,“ prozradil deníku Aha! kožešník Luděk Slanař.
Už zase tu nějaké vulgární prase  (Milada de Winter)
12.01.17 18:05
zapleveluje hodnotnou diskuzi o filmu!
RE: Už zase tu nějaké vulgární prase  (Jáchym)
13.01.17 07:58
lidi, co s tím prasetem uděláme? Máte nějaký návrh? To už je na trestní oznámení.
Jsem Gay  (Patrik M. Praha)
12.01.17 17:18

Jsem Gay a jsem na to hrdý. Staň se i ty Gayem!
RE: Jsem Gay  (Wincek)
12.01.17 19:04
Tak si to nech pro sebe, nás to nezajímá.
ŽIŽKOVSKÝ TRAMPOVÉ ZDRAVÍ DISKUZY !  (Hnisoun)
12.01.17 16:34
Havajka

Havajko ty krásná Havajko malá
Slyš tesknou píseň mou
Spěv můj tě vábí ke mně temnotou
Co ti v tom brání
Vyhovět mému přání
Pot ztéká z mých skrání
Řekni ano a budu tvůj!
Jak slunce září úsměv můj
Až v záři tábora zrudne tvůj vlas
Havajko má krásná
Přijdu k tobě zas!
Holary Holaryjó!

1 2 3 4 5
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace