Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

DISKUSE: Exministr prozradil něco o Babišovi. Je to vážně síla. ´On to vůbec nerozlišuje. Vůbec. Buduje stát jako divizi Agrofertu.´ Také o líbání prstenu a jak to chodilo na vládě...

Exministr prozradil něco o Babišovi. Je to vážně síla. ´On to vůbec nerozlišuje. Vůbec. Buduje stát jako divizi Agrofertu.´ Také o líbání prstenu a jak to chodilo na vládě...

Odcházející ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček se bojí, že po jeho odchodu bude jeho resort Babišův. Svůj boj o české zdravotnictví s mocným Andrejem popisuje v rozhovoru pro Reflex – a je to alarmující čtení.

zpět na článek »
1 2 3
Němeček neměl být vůbec ministrem!  (bagar)
25.12.16 13:04
O tom jak je financování zdravotnictví v otřesném stavu mám bohatý přehled. Stačí jen znát kolik systémových chyb je zákonech,které umožňují tzv.kultivovanou zlodějnu. Němeček patřil k těm,kteří se snažili o ještě větší peníze na tuto zlodějnu a přitom neuměl využít finančních rezerv v resortu na změnu odměnování zdravotníků. Strašení Babišem je jen důkaz jaký je Němeček ubožák.Je smutné,že nyní řídí nemocnici v Ostravě. To je jen další důkaz nekvality řídícího personálu!
Němečka nemusím,   (Ivo Patta)
15.12.16 11:15
byl to jen další ministr, který neměl ponětí o financování zdravotnictví a u Ludvíka je to stejné. Co se týká Andreje Babiše, tak mohu potvrdit Němečkova slova. Je to jen eskamotér s financemi, který v občanech vidí jen manpower. Na MF ČR vládne AB pomocí osvědčených mafiánských metod (sociologie.netstranky.cz/dite-a-ministerstvo-strachu.html).
Babiš  (babeta)
13.12.16 07:30
Babiš nic lidem neslibuje a chce šetřit na rozdíl od ČSSD. Ti to ještě nepochopili, že má proto úspěch. Občané už mají plné zuby rozhazování peněz ČSSD.Mimo jiné, polovina Babišových voličů jsou jeho zaměstnanci s rodinami.
(dd)
10.12.16 13:16
EETjdespravnym smerem u malych "podnikatelu", ale zcela se miji ucinkem u velkych firem, vyvadejicich zisky/az 4nasobne oproti jejich pusobeni v jinych zemich-viz Veolia/ a sektorovych dani/telekomunikace, banky,media,energetika - cca 300-400 mld CZK/. Verohodny AB bude,az zasahne tam. Zatim nepresvedcuje.
RE: .  (babeta)
13.12.16 07:36
To je záměr EET zlikvidovat drobné podnikatelé. Nepočítal s tím, že na vesnicích se nechodí do hospod jen se opíjet. To je pro mnohé zábava a pokec a tam hostinští nikdy nezbohatli.
Babiš  (Pacák)
09.12.16 17:37
je první ministr od fochu. Ať je bohatý, ale ať potrestá většinu diletantů/zlodějů, kterých se přes parlament za celou dobu po řízeném převratu protáhlo. Němeček je taky potrefená husa se svými pozemky a sídlem. Žvaní, protože už není přicucnutý na penězovod a ještě musí vysvětlit své předražené nákupy pro ostravskou nemocnici.
RE: Babiš  (Petr Pavel)
10.12.16 05:56
Zatím jsem se od Babiše dočkal jenom jeho hodnocení politiků: ,,Všici kradnů !" Ovšem, o nějakém potrestání nějakého zloděje - politika, nebo alespoň o nějaké podané žalobě na zloděje politiky nevím. Spíše to funguje takto: Babiš řeči vede a voda teče !
RE: Babiš  (Gregory)
09.12.16 18:18
Aha, takže tím, že si vše ukradne pro sebe ty ostatní potrestá a vše bude Agrofert je dobře? Neděláte náhodou v Kosteleckých uzeninách ?
RE: Babiš  (Hercig)
09.12.16 20:45
Předražené nákupy pro Němečka byly samozřejmostí.Však si pěkně namastil kapsu a nyní bude záležet na kriminální policii,jak vše nám toto objasní.Maslím však,že vše vyšumí do ztracena.A ty Gregory seš č..ák.
Babiš  (Petr Pavel)
08.12.16 17:21
je fakt dobrý jako ta jeho uzenina, kterou nechá vyrábět. Jenže, i tak se mně zdá lepší a důvěryhodnější než takový Gregory.
Zdravotnictví  (rosivka)
08.12.16 17:19
Vážení, pan Babiš rozumí především penězům - svým. Myslet si, že je tu pro nás, je k smíchu. Kdo to nechápe, tak se tu čílí nad útoky na jeho svatou osobu. Rozhodně nehájím Němečka, ale nejsem dnešní a bohužel ani včerejší. Pan Babiš a jeho "všeci kradnů" hraje na city a přitom nás chce pěkně oškubat právě ve prospěch své rodiny.
RE: Zdravotnictví  (Petr Pavel)
08.12.16 17:32
On si snad někdo myslel, že politici jsou tu pro nás ? O tom silně pochybuji. Mně osobně postačí když Babiš smaže takového kokota jako je Kalousek , TOP09 a ODS. Možná, že se už krysy začaly vzájemně požírat. Mno, alespoň nějaký pokrok.
RE: Zdravotnictví  (Gregory)
08.12.16 17:26
Jenomže, to takovým vobyčejným Pavlíkům nevysvětlíte, oni se v zásadě nechtějí mít dobře, to vyžaduje nějaké úsilí. Oni požadují jen aby se ti ostatní ( nejlépe všichni) měli stejně špatně jako oni. To prý je ta sociální spravedlnost.
RE: Zdravotnictví  (ŠARAPATKA)
09.12.16 20:53
Stejně budeme volit Babiše.Bude nás hoooooooooodně.
1 2 3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace