Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

DISKUSE: Německo bývalo čistá země. Dnes je plná odpadků, říká o problému s migranty spisovatel. Většina Němců má muslimských uprchlíků už plné zuby, dodává pro ČRo

Německo bývalo čistá země. Dnes je plná odpadků, říká o problému s migranty spisovatel. Většina Němců má muslimských uprchlíků už plné zuby, dodává pro ČRo

Sám byl emigrantem, před 40 lety utekl do Německa. Současnou imigrantskou vlnu ale vnímá velice kriticky, podle spisovatele Luďka Frýborta muslimové do Evropy prostě nepatří. O svých názorech na německou politiku i národní povahu mluvil v rozhovoru pro Rozhlas.

zpět na článek »
1 2
ŽIŽKOVSKÝ TRAMPOVÉ ZDRAVÍ DISKUZY !  (Hnisoun)
29.10.16 17:37
Havajanko ty krásná Havajanko malá slyš tesknou píseň mou Co ti v tom brání vyhovět mému přání Pot ztéká s mých skrání Řekni ano a budu tvůj! Holari Holarijó!
migranti  (milada)
29.10.16 15:52
naša kavárna si ich veme , včera na staromáku to ukázaly mchy jedny, Zeman je jediný prezident kdo chce zvednout ekonomiku v naši zemi, dáva peníze do st.rozpočtu neni bohatý jde mu o lidi, ale títo tzv,havloidi mají penez dost v tom to je a Gazdík to se ti vráti u voleb. Hnus co ste udelali ze státního svátku. Zmanipulovaly lidi.
RE: migranti  (Gregory)
29.10.16 20:39
Gazdík,Dienstbier a další debilové,to je stejná pakáš jako ti migranti a proto je nutné s nimi tak jednat-hlava nehlava.
RE: migranti  (Jiří Vácha)
29.10.16 19:40
Takže jednoduše. Antizemanovskou oslavu 28. října na Staromáku zaplatil Gazdík z peněz daňových poplatníků /STAN dostává státní příspěvek/. Zaplatil ji Horáčkově agentuře, která zajišťovala produkci. Ať žije republika!!!“ napsal Hašek.

Narážel tím na zprávu serveru Seznam.cz, kde se občané mohou dočíst, že oslavy platila Palackého univerzita v Olomouci a Starostové a nezávislí v čele s Petrem Gazdíkem. Obě tato uskupení získávají finanční prostředky i ze státního rozpočtu, tedy z peněz daňových poplatníků.
I mudry schybi  (Zuzana )
29.10.16 13:03
Německo bývalo čistá země,parazit sezere salam a pohazi odpadky po aleji
Já mám zase plné zuby fricků  (nazdar)
29.10.16 12:43
Němci by se v odpadcích utopili, proto ho od r.89 dovážejí k nám. Odpad fricků likvidujeme na naše náklady, jsme jejich kolonie. Pěkná svoloč ty čistotní Němci, stejná jako ty vych.aní emigranti.
Ty už se úplně zbláznili  (vosa)
29.10.16 11:51
Dokude se bude dít u soudů v EU tohle - tak si busou myslet že jsou v ráji - ti hajzlíci nás vůbec nechrání.
Tak si dovolují čím dál víc což je zcela normální.
Dokud bude dvojí metr tak nemáme šanci přežít

Tomu neuvěříte: Rakouský soud zrušil rozsudek nad Iráčanem, který znásilnil 10-letého chlapce v bazénu. Prý si nemusel být vědom toho, že chlapec nechce být znásilněn!

Ze světa

Říj 25, 2016
Tomu neuvěříte: Rakouský soud zrušil rozsudek nad Iráčanem, který znásilnil 10-letého chlapce v bazénu. Prý si nemusel být vědom toho, že chlapec nechce být znásilněn!

Naprosto neuvěřitelný rozsudek vynesl rakouský Nejvyšší soud [1] v odvolacím řízení v trestní kauze iráckého uprchlíka Amira A, který vloni v prosinci navštívil na popud rakouských sociálních služeb městský bazén ve Vídni, aby se v rámci integrace seznámil se životem běžných Rakušanů. Program na integraci zastřešuje rakouské ministerstvo vnitra ve spolupráci s rakouským neziskovým sektorem a státní sociální službou. Amir si ve sprchách vyhlédl malého 10-letého chlapce, kterého natlačil do záchodové kabinky a tam ho za obrovského křiku dítěte znásilnil. Poté v klidu odešel na bazén a tam trénoval skoky do vody z můstku. Krvácející chlapec po svém brutálním znásilnění zalarmoval plavčíka a ten teprve poté zavolal policii. Je neuvěřitelné, že křik nikdo neslyšel, i když matka dítěte (Srbka, která během války v Jugoslávii emigrovala do Rakouska) tvrdila v prosinci médiím, že křik podle policie a svědků slyšeli desítky lidí, ale nikdo tomu nevěnoval pozornost kvůli tomu, že znásilnění se odehrávalo v kabince a nebylo tam vidět.
migrant-rape-10-year-old-boy-swimming-pool-sexual-emergency-court-amir-a-511364.jpg
Amir A. během soudního přelíčení u soude ve Vídni.

Chlapec utrpěl těžké zranění v anální oblasti a dosud trpí silným post-traumatickým syndromem. Amir A. se policii k činu přiznal a zdůvodnil ho tím, že to se jednalo o „sexuální pohotovost“, kdy potřeboval se urychleně sexuálně ukojit, protože jako uprchlík už přece 4 měsíce neměl sex a manželku nechal doma v Iráku. To samo o sobě ukazuje na zvrácenost celé uprchlické krize. Pokud by Iráčan utíkal před Islámským státem nebo před jinou hrozbou, určitě by tam nenechával manželku, ne? Rakouský soud toto ale vůbec neřešil. Muslimové argumentují tím, že nesmí onanovat, protože to zakazuje Korán, takže podle výkladu Koránu má právo se muslim sexuálně ukojit na bezvěrci. To koneckonců je popsáno i v Koránu, kdy po bitvě o Mekku a Meddinu stoupenci Alláha znásilňovaly za odměnu své zajaté nepřátele.
Iráčan nerozuměl německému „Nein!“

Iráčan byl soudem nižší instance před několika měsíci odsouzen ke 6 letům vězení, ovšem v dovolání k Nejvyššímu soudu obhájce Iráčana uspěl a soud rozsudek zrušil a vrátil k projednání nižší instanci. Obhájce uprchlíka totiž argumentuje tím, že Amir A. si nemusel být vědom toho, že chlapec nechce být znásilněn! A soudci Nejvyššího soudu tuto argumentaci překvapivě přijali. Iráčan prý kvůli jazykové bariéře nemusel rozumět výkřikům dítěte „Nein! Nein!“, které se rozléhaly po celé budově bazénu a lidé okolo se tvářili, že raději nic neslyší. Nejvyšší soud Rakouska tak vyslal do světa neuvěřitelný precedens, že když vás třeba znásilní Nigerijec, Korejec nebo Číňan, tak když nebude umět česky, tak jeho čin může být omluven tím, že nerozuměl tomu, že znásilnění nechcete.
shutterstock_4628716.jpg
Pokud pošlete malé dítě na bazén v Rakousku v těchto dnech, ujistěte se, že umí říct arabsky a minimálně i paštunsky slovo: „Ne!“

Nejvyšší soud zdůvodnil své rozhodnutí tím, že soud nižší instance prý nevyšetřil otázku, zda-li chlapec chtěl být znásilněn, anebo jestli znásilnění bylo proti jeho vůli. Ano, čtete dobře. Rakouskému Nejvyššímu soudu toto není jasné a chce, aby to bylo u soudu nižší instance znovu projednáno a zjištěno. Naprosto skandální rozhodnutí, které nemá v evropském soudním prostoru obdoby. Samotný akt znásilnění nemůže být posuzován podle jazykové vybavenosti útočníka, protože takto by se dalo potom argumentovat i u trestných činů fyzického ublížení na zdraví, kdy útočník by argumentoval, že když vás fackoval, tak nevěděl, jestli se vám to nelíbí. Rakouský nejvyšší soud v tomto rozhodnutí opět ukázal, že i rakouské soudy rozhodují v klientelistickém postavení podobně, jako rozhodují soudy v ČR. Účelový rámec rozsudků pokrývá tzv. veřejnou objednávku v rámci podpory budování evropského chalífátu. Soudy postupně přestávají bránit zájmy vlastních občanů a začínají podporovat útočníky a invazní svazy Arabů. A to je model, kterému se jinak říká „autogenocida“, tedy vyhlazení vlastní rasy vlastními lidmi a vlastními politiky.
Za znásilnění chlapce odškodné ve výši necelých dvou průměrných mezd!

Dalším skandálem ve stejné kauze je odškodnění, které soud nižší instance přiznal dítěti a jeho matce za tento brutální čin. Hluboce se nadechněte a představte si, že dítě dostalo kompenzaci jen ve výši 4,700 EUR, to je nějakých 125,000 Kč. To dokonce nepokrývá ani léčebné náklady dítěte v dětské nemocnici a náklady na operační zákrok, který musel chlapec podstoupit. Takto nízká náhrada újmy byla podle pozorovatelů přiznána kvůli tomu, že jí bude muset za Amira A. uhradit rakouský stát, který za uprchlíka nese zodpovědnost. Iráčan totiž byl na bazén poslán v rámci státem organizovaného integračního programu a proto rakouský stát musí zaplatit náhradu újmy. Samotný Iráčan je nemajetný, takže na něm se nemůže maminka dítěte nijak hojit. Ta uvedla pro média, že lituje toho, že svým dětem říkala, aby se k uprchlíkům chovali pěkně, protože ona sama je uprchlicí z Jugoslávie.
swimming%20refugees%20cartoon.jpg
Rakouské a německé bazény začaly vylepovat v šatnách obrázková pravidla pro chování v bazénu, která mají uprchlíkům znázornit základní modely slušného chování.

Celá kauza se tak začíná měnit v absurdní komedii. Cizinec, který neumí ani slovo německy, znásilní nezletilého chlapce. Dostane za to 6 let natvrdo, ale oběť dostane odškodné ve výši necelého 2-násobku rakouské průměrné mzdy, které nezaplatí útočník, ale stát, který ho do země pozval. A Nejvyšší soud rozsudek zruší, protože si není jistý, zda-li si byl uprchlík vědom toho, že chlapec znásilněn být nechce, protože kvůli jazykové bariéře nedokázal Iráčan rozeznat rozdíl mezi požitkem chlapce a bolestí. Jak sám uvedl u soudu, jeho žena při sexu s ním v Iráku křičela také velmi silně. Podle jeho obhájce tak nebylo jeho mandantovi jasné, jestli znásilnění probíhá se souhlasem nezletilce, anebo si to oba dva užívají.

Co na to říct? Takové soudce z Nejvyššího soudu by měli zavřít do kabinky na bazénu s uprchlíky na pěkně dlouho. Možná by jim potom došlo, že jazyková bariéra není to hlavní, co určuje parametry znásilnění. Jsou určité mimoverbální zákony, které v Evropě platí bez nutnosti znát příslušný jazyk. A znásilnění mezi takové mimoverbální události patří zcela logicky. To by potom každý mohl jezdit do cizí země a tam znásilňovat kdekoho a potom tvrdit, že kvůli jazykové bariéře nerozuměl tomu, jestli oběť znásilnění chce, anebo nechce. Rakouský Nejvyšší soud tak předvedl, že veřejná politická objednávka na ochranu migrantů je natolik v zemi silná, že už pokřivuje i uvažování a rozsudky soudců Nejvyššího soudu. Děkujeme za upozornění na tento rozsudek našemu čtenáři z diskusí.

-VK-

Šéfredaktor AE News
Německo a Rusko  (seňor)
29.10.16 09:59
musí být zničeno tak rozhodli sionisti.....

Jedině spojení Ruska a Německa v devadesátých letech mohlo přinést Evropě prosperitu. Po útoku na G.Srödera jsem pochopi, že to amerika nedovolí. Sionisti museli zabránit tomuto spojení za každou cenu konec.

Co nás čeká? Bída a nakonec válka.
čistá země Německo  (Ervin)
29.10.16 08:21
V Německu jetřeba dnes a denně mlátit do A.Merkel - její heslo Wir schafen das" - se někde ztrácí a jak to že ona nejezdí poo zemi se svými přížinvci a po svých pozvaných hostech neuklízí a nečistí svou zemi. Přesně to píšeme již dva roky. Pár hostů můžete uživit, naučit, zařadit. Ale mikliony mladých co neumí ani číst ani psát, ani vzít vůbec běajký nástroj do ruky, co po nich můžete chtít. Maďaři to věděli, my to víme, Poláci se Slováky také, jen Němci nevěděli nic. To jejich špatné svědomí z II. světové války se jim vymstilo. Na jedné straně dobře tak, ale na druhé straně nebude dlouho a rozleze se to po celé Evropě. A proč jsme tak nepřátelští my Češi - ano jsme 6 století tu máme cikány, k tomu 5OO neziskovek a různé začleňovatele - od Džamily, přes Kocába, k Šabatové a Dienstbierovi a je to čím dál horší. Neziskovkám a cikánům se přidává a dává vše a my Češi jsme na okraji. My pracovat, platit a držet huby. Takže Němci již vám není pomoci - jedině vzít opravdu k zodpovědnosti tu vaši mamá makrelu! Zabavit všechen její majetek a nechat ji na své pozvané hosty makat! Ať konečně také ví co je práce, my to víme již mnoho let!
RE: čistá země Německo  (.)
02.11.16 23:44
Makrela ma na krku "Kanzlerakt" = prava vitezu II.WW /Americanu a Britu/ ridit nemeckou politiku. A jezto politiku
USA v dnesni dobe urcuje GS a jeho souputnici, americti bankeri vcetne Sorose/Lawrence Wilkerson,"USA dnes neridi president ani Kongres USA, ale nikym nevolenych lidi s majetkem vyssim nez 5 bil. USD/ musi AM "Welcome refugees" a nasledne "Wir schaffen das", vime? Jinak je "na tapete" v USA Volkswagen a Deutsche bank.
1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace