REKLAMA
dnes je čtvrtek 19.1. a svátek má Doubravka
Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

DISKUSE: Žila s manželem i milencem v jednom bytě, chlapy střídala jako fusekle a kopačky dávala zásadně ona. Kompenzovala si tak tragédii, s níž se nedokázala vyrovnat. Tajnosti slavných

Žila s manželem i milencem v jednom bytě, chlapy střídala jako fusekle a kopačky dávala zásadně ona. Kompenzovala si tak tragédii, s níž se nedokázala vyrovnat. Tajnosti slavných

Splnění největšího životního snu se nikdy nedočkala, a tak si alespoň užívala života. Pamatovala si ale jen počátek a pak konec. Ten střed se jí prý nějak z hlavy vytratil. Nejspíš protože neustále na něco čekala. Zázrak se ale nedostavil.

zpět na článek »

Nový komentář

Vaše jméno:

Předmět:

Text:

Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů.
Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvedčení, či příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky.

Tam nahoře je ráj.....  (rich)
28.12.16 02:27
Ljubo,neměl jsem Tě jako herečku rád.Ale uznával jsem Tě.Byly role,které Tě nemohly obejít.Proto můj posmrtný obdiv.Promiň a putuj do nebeských výšin k našim nesmrtelným.Pozdravuj.
Ljuba  (blanka)
27.12.16 15:04
To je zajímavé,v době kdy tady nevládla tzv.demokracie se paní Skořepová nebránila aby jí všichni oslovovali LJUBA,najednou po hadráku jí začalo vadit toto odlovení,protože bylo "ruské".Já jsem si o ní udělala obrázek ,když se začala tak vehementně bránit v televizi, že není Ljuba,ale Luba.Že jí to ,ale tolik let nevadilo a v titulcích starých filmů se její jméno právě LJUBA vyskytuje.
ZÁZRAK  (Světlonoš)
26.12.16 09:52
Přátelé. každý den jsme účastníci zázraku a dostali jsme dar prožívati jej. Když ráno sedíme na glozetové míse oddělí se nečisté od čistého ! STAL SE ZÁZRAK ! Pomodlíme se ve vší skromnosti u glozetové mísy a poděkujeme Hospodinu za to, čím nás obdařil.
RE: ZÁZRAK  (rich)
28.12.16 02:14
Zázraku,vyměšujeme různě.Tobě,ohavo,jen s potlačováním nepřeji,abys vyměšoval bez vlastního přičinění.
Jděte s těmi komedianty a hééééérečkami doprdele.  (hd)
26.12.16 05:19
Vykloubení tatrmani a tatrmanky vydávané za vzor...
REKLAMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace