Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

DISKUSE: Chcete přežít Vánoce ve zdraví? Tak uberte pivo, řízky a obiloviny. Lékaři konečně zjistili, co Čechy nejvíc zabíjí. Na světě je zaručená dieta

Chcete přežít Vánoce ve zdraví? Tak uberte pivo, řízky a obiloviny. Lékaři konečně zjistili, co Čechy nejvíc zabíjí. Na světě je zaručená dieta

Je sice pravda, že se doporučení lékařů ohledně zdravého životního stylu neustále mění, ale přece jenom se až na výjimky shodují na základních pravidlech. V poslední době našli čeští vědci i odpověď na otázku, proč figurujeme mezi nejvíc nemocnými národy v Evropě. Jedním z největších zabijáků je podle nich pivo. A na pranýř dali i další oblíbené hříchy.

zpět na článek »
knížecí rada  (Marie)
24.12.16 09:20
Výborně.Spočítejte ceny surovin, porovnejte s průměrným důchodem a hned uvidíte, jak se nás starých zbavíte. A vůbec nebudeme tlustí.
Nevím, proč bych si párkrát do roka nedopřál,   (SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2)
24.12.16 08:05
po vzoru našich předků, trochu " hodokvasu ". A ti to sakra uměli " roztočit ", ale také uměli velmi tvrdě poctivě pracovat, nebrat si servítky a nazývat věci pravými jmény, řešit problémy ihned a rázně. Tak jsem byl i vychován, nevím proč bych to měl měnit.
RE: Nevím, proč bych si párkrát do roka nedopřál,   (Gregory)
24.12.16 08:19
A dožívali se v průměru krásných 55 let. Spisovatel Svatopluk Čech se při oslavě svých 50. narozenin dočkal oslovení " Velebný kmete". Tak to hezky roztočte. Mimochodem , jakpak víte, že to " pravé jméno" JE pravé jméno ? Rychlé a rázné řešení bývá špatné řešení , protože většinou neřeší skutečný problém a je zkratkovité.
RE: Nevím, proč bych si párkrát do roka nedopřál,   (SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2)
24.12.16 11:25
Zalez a nevotravuj, usmrkánku.
RE: Nevím, proč bych si párkrát do roka nedopřál,   (Gregory)
24.12.16 12:38
Mého věku se asi vůbec nedožijete a o zkušenostech ani nemluvě. Ale máte moje svolení se po tvrdé práci večer přežrat mísou salátu a řízky a potom se pořádně namazat až do bezvědomí a tím si naplnil svoji představu o Vánocích.
RE: Nevím, proč bych si párkrát do roka nedopřál,   (fff)
28.12.16 13:47
Vas vek jsem jiz prekrocil, a v plnem zdravi
/coz se o velkem poctu mych vrstevniku, zdrave se stravujicich rict neda/. A znam velky pocet tech, kteri se svym zdravim chlubili a druhy den byli na marach/coz Vam nepreji/.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace